20300N NVMT
₺849,00 KDV Dahil
302666N BKMT
₺699,00 KDV Dahil
36518434
₺499,91 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
302656N BKLV
₺1.039,00 KDV Dahil
400106L BKRD
₺999,00 KDV Dahil
403806L CBLM
₺1.349,00 KDV Dahil
92330N RDBL
₺300,30 KDV Dahil
₺429,00 KDV Dahil
98151N CCOR
₺789,00 KDV Dahil
36518334
₺649,90 KDV Dahil
CZ3949-002
₺929,90 KDV Dahil
385526-02
₺358,61 KDV Dahil
₺549,90 KDV Dahil
385510-01
₺840,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
92330N BLLM
₺300,30 KDV Dahil
₺429,00 KDV Dahil
406458N BLLM
₺449,00 KDV Dahil
403801L GYNV
₺979,00 KDV Dahil
400137N LMBK
₺824,25 KDV Dahil
₺1.099,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
400016N NVOR
₺636,75 KDV Dahil
₺849,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
400016N BBLM
₺849,00 KDV Dahil
314788N GYSL
₺621,75 KDV Dahil
₺829,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
302754N BLTQ
₺999,00 KDV Dahil
302472L BBLP
₺949,00 KDV Dahil
302321N BKMT
₺674,25 KDV Dahil
₺899,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
302314N TQMT
₺749,25 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
20218N MLT
₺454,30 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil

Çocuk Ayakkabı

Çocuk ayakkabı modelleri yetişkin çocuk ayakkabı modelleri kadar dikkat çekici ve özel tasarımlı modellerdir. Çocuklarda ayakkabı numaraları sürekli farklılık gösteriyor diyebiliriz. Özellikle gelişim çağında olan çocuklar için uygun ayakkabı bulmak biraz daha zor olabiliyor. Sürekli değişen ayak numaraları yüzünden sürekli ayakkabı değiştirmek durumunda kalınmasının yanı sıra çocuklar için ayakkabı tercihi yaparken kaliteli modellerden de tercih etmek oldukça büyük bir önem arz ediyor. Her mevsime uygun olan çocuk ayakkabı modellerinden ister bot ister günlük ayakkabı ister çocuk yürüyüş ayakkabılarına ve çocuk koşu ayakkabılara kolaylıkla Tekem Spor sayesinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca kışlık olan spor çocuk ve bot çizmeleri de çocuklar için özel olarak tasarlanmış ayakları sıcak tutan ve rahat hissettiren modellerden sunuyoruz. Daha çok yazın kullanılan çocuk sandalet modellerini ise rahatlıkları sayesinde ister ev ortamında ister kreşte veya anasınıfında da kolaylıkla kullanabilirler.

Çocuklar İçin Ayakkabı Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Çocuklar için ayakkabı tercihi yapmak oldukça zor ve önemli tercihlerdir. Ayaklar vücudun tüm yükünü taşıyan organlarıdır fazla hareketli olan atlayıp zıplamayı seven çocuklar için tercih edilen ayakkabı modelleri onların sağlığını koruyacak modellerden yana olmalıdır, hareketlerini engelleyip onların sakatlıklarına neden olmayan modellerde tercih edilmelidir. Çocukların ayak sağlığı için tercih edilen modellerde en önemli unsurlardan biri ise ister yazlık Ayakkabı modellerinden olsun isterseniz kışlık ayakkabı modellerinden olsun Ayakkabıların nefes aldıran bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede ayakta mikrop ve bakteri oluşumu en alt seviyeye indirilecek ve çocukların sağlıkları ayakkabılar yüzünden kötü etkilenmeyecektir. Çocuklar için ayakkabı tercihi yaparken yazlık ürünlerde ve çorapsız giyilebilen sandalet modellerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise alerji yapmayacak doğal materyallerden üretilmiş olmalıdır. Çocukların ayakları ve cilt yapıları yetişkinlerinkine göre daha hassas bir biçimde olabilir bu sebep ile çocuklar için ayakkabı tercihi yaparken daha dikkatli olunmalıdır. Çocuk ayakkabıları sert materyallerden üretilmiş olmamalı iç taban kısmı yumuşak metrallerde4n üretilmiş olmalı özellikle okul çağındaki çocuklar gün içerisinde uzun sürekli bir ayakkabı kullanımı sağlar. Bu sebep ile çocuklar için ayakkabı tercihi yaparken iç taban özelliklerine dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Özellikle ortopedik tabanlı çocuk ayakkabılarından tercih edilmesi gerekebilir. Çocuk ayakkabı seçimi gerçekleştirirken yapılan en büyük hatalardan biri yüksek numaralı bir ayakkabı tercih etmektir çocuğunuzun tam ayağına uyacak bir ayakkabı modeli almanız çocuğunuzun sağlığını korumak açısından oldukça önemlidir diyebiliriz. Çocuk ayakkabı modeli seçerken özellikle çocuklar ayakkabı denerken spor ayakkabı tercihinde uygun spor çoraplar ile denenmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Çocuklar için spor ayakkabı tercihi yaparken spor çorap ile denenmesi oldukça önemlidir ayakkabı ne kadar kaliteli materyal kullanılarak üretilmiş olursa olsun sağlıksız bir çorap modelleri yüzünden ayakkabıdan yeterli verimin alınmamasını sağlar demek mümkün. Ayak dersinin rahatça nefes almasını sağlayan doğal ipliklerden üretilmiş çocuk çorapları sayesinde ayakkabıdan tam bir verim sağlamanız mümkün olabilir.

Çocuklar için bot tercihi yapacaksanız ise daha kalın çoraplar ile botların denenmesi sağlanabilir. Çocuk botları hem su ve hava geçirmez özelliğe sahip olmalı hem de ayağın nefes almasına yardımcı olmalıdır demek mümkün. Bot modeli tercih ederken de ayakkabının hafifliğine ve esnek yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Çok ağır bot modelleri çocuklar için yorucu olabilir ve ağrılara neden olabilir.

Çocuk ayakkabı tercihi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer önemli nokta ise ayakkabı burnu ve bas parmak arasındaki mesafedir çocuklar için ayakkabının içerisinde ayaklarının rahat edip etmeyeceğini anlamak zor olabiliyor ve yetişkinlerin bu durum hakkında fikir sahibi olması gerekebiliyor. Parmak ucu ve ayakkabı burnu arasında boşluğun 1-1.5 cm arasında olması öneriliyor.

Tekem Spor ’da Sporcu Çocuklar İçin Ayakkabı Modelleri

Tekem Sporda çocuklar için pek çok farklı tarzda ister günlük hayata yönelik ister spora yönelik pek çok farklı ayakkabı modeli bulunuyor.

Günlük spor ayakkabılar: Çocuklar günlük spor ayakkabılar sayesinde kendilerini çok rahat hissediyorlar dışarı çıkarken, okula giderken günlük spor ayakkabılar onların sağlıkları düşünülerek üretilmiş özel tasarımlar ile ortaya çıkıyor. Çocuk günlük spor ayakkabılarında kullanılan renkler desenler çocuklar için dikkat çekici olan renk ve desenlerden planlanabiliyor.   İster çizgi film karakterli ister düz renklerde isterseniz cıvıl cıvıl tasarımlarda günlük spor ayakkabıları her mevsime uygun olarak tercih edebilirsiniz. Günlük spor ayakkabılar genellikle mevsimlik olarak üretilirler.

Çocuk koşu ayakkabıları: Küçük yaşta egzersiz yapaya başlamanın faydaları saymakla bitmez küçük yaşta egzersiz yapmaya başlayan çocuklar çok daha sağlıklı bir hayat sürerler ve spor alışkanlığı kazanmış olan çocuklar diğerlerine göre sorumlulukları konusunda diğer çocuklara göre farkındalık düzeylerinin yüksek olabileceğini söylemek mümkün. Çocuk koşu ayakkabıları sayesinde çocuklar da günlük olarak koşabilir bunun kendileri için profesyonel bir spor haline getirebilir. Gün içerisindeki enerjilerini sağlıklı bir egzersiz türü ile dengeleyebilirler. Çocuk koşu ayakkabılarını özel tasarımları ve yastıklamaları sayesinde çocuğunuz her zaman daha keyifli bir spor vakti geçirebilir. Ve uzun mesafelerde az yorgunluk hissedebilir. Çocuk koşu ayakkabısı tercih ederken de tıpkı yetişkin ayakkabı modellerindeki gibi koşan zemine dikkat edilerek doğru bir tercih yapılması gerektiğini söyleyebiliriz.

Çocuk bot& çizme: Çocuk bot ve çizmeler çocuklar için en dikkat edilerek satın alınması gereken ürünlerden biridir diyebiliriz. Çocuk bot ve çizme modelleri özellikle kaliteli bir yapıya sahip olanlarından tercih edilmeli. Bot ve çizme modellerinin altında bulunan kısımlar ve kullanılan materyaller hava koşuluna uyum sağlayacak malzemelerden üretilmiş olmalı. Çocuk modellerde hafif botlar ve çizmeler öne çıkmalı ayrıca tabanı çok ince modeller olmalı vücut durusuna uyum sağlayacak şekilde hafif tabanlı modellerden tercih edilebilir. Çocuk bot çizme modellerinde kolayca giyilmesi içim cırt cırt detay kullanılan modeller oldukça planda tutuluyor. Çocuklar bütün kış rahat etsin diye en iyi spor markalarının en çok tercih edilen spor bot ve spor çizmelerini Tekem Spor sitesinde bir aya getiriyoruz isterseniz koyu renkli tasarımlar isterseniz daha farklı renkte ve modelde çocukların konforunu sağlayacak pek çok bot ve çizme modeline ulaşabilirsiniz.

Çocuk sandalet modelleri: Çocuk sandaletler hem evde hem okulda hem de yazın sokaklarda kullanılabilen çocukların ayaklarına tamamen uyum sağlayan dar fe3ya büyük numara alınmaması gereken modellerdir. Çocuk sandalet modelleri yaza uygun renkleri ve tasarımları ile çocuklar tarafından fazlaca seviliyor demek mümkün. Çocuklar sandalet modelleri sayesinde ister evde ister sokakta bütün yaz rahat edebiliyor. Ayrıca çocuk sandalet modellerinde bulunan pek çok farklı renk seçeneği sayesinde onların güzel enerjilerini her renkte hissedebilirsiniz.

Tekem Spor ‘da Her Mevsim En Trend Çocuk Ayakkabıları

Tekem spor çocuklar için özenle hazırlamış farklı modelde pek çok spor ayakkabı modelini satışa sunuluyor. En cazip fiyatlar eşliğinde alınabilecek çocuk ayakkabılarını Tekem Spor aracılığı ile geniş renk skalası ve pek çok farklı numarada bulabilir, her yaştan çocuk için tekem spor güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.