ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Üst & T-shirt

Çocukların gün içerisinde fazla hareketli olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz tabii ki bu kadar hareketli bir yapıya sahip olmaları da onlar için seçilen kıyafetlerin belirli özellere sahip olması gerektiğini de gösteriyor. Sürekli kıyafet değiştirmeleri veya terleme yapmayan kumaşlardan yapılmış ürünlerden tercih etmeleri gerekir demek mümkündür. Hareketli yapılarına özel olarak uyum sağlayabilecek her hareketine eşlik edecek rahat ve doğal kumaş türleri çocuk giyim ürünleri için en çok tercih edilen kumaşlardandır

Kız çocuklarının da erkek çocuklarının da fazla hassas deri özelliklerine sahip olduklarını bu yüzden tişört ve üst giyim ürünleri tercih ederken onların sağlığını da düşünerek tercih edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Özellikle mevsimlik olarak fermuarlı sweatshirt veya kot ceketlerin içerisine giyilebilen tişörtler yazlık olarak da kullanılıyor.

Spor markaların ürettikleri tişört modelleri sayesinde çocuklar ister mevsimlik isterseler ise yaz mevsimlerinde günün tadını çıkartırken aynı zamanda spor bir görünüme kavuşuyor.

Çocuk modelleri için hem kız çocuk tişörtleri hem de erkek çocuk tişörtleri farklı baskı ve tasarımlarda dilerseniz sade yani basic modeller olarak da üretilebiliyor. Kız çocuklar için ve erkek çocuklar için farklı renklerde ve özelliklerde üretilebilen spor tişört modelleri unisex olarak da üretiliyor. Pek çok farklı seçenek sayesinde çocuklar tişörtleri yaz aylarında da mevsimlik olarak da okulda veya sokakta sağlıklı ve cilde zarar vermeyen yapıları sayesinde evde de çocuk eşofman altları ve çocuk eşofman takımları ile rahat bir şekilde kullanabiliyor.

Çocuk Spor Üst & T-Shirt Modelleri ile Hem Rahat Hem Sportif Çocuklar

Spor modeller hem kız hem de erkek çocuklar için en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Çocuklar sokakta oyun oynarken, beden eğitimi derslerinde veya hafta sonu gezilerinde pek çok farklı modelde ve markada tişört tercihi yapabiliyorlar. İsterseniz spor markaları sayesinde çocuklar ve sizler de bir çift halinde aynı ürünleri giyerek günün tadını çıkartabilirsiniz. Evde vakit geçirirken veya sokakta, sahilde yürüyüş veya farklı egzersizler yaparken çocuğunuz ile birlikte marka logolu tişörtler sayesinde harika bir egzersiz takımı oluşturabilirsiniz.

Kız çocuklar için ve erkek çocuklar için farklı modeller bulunan tişörtler kullanan yaş grubunun ilgisini çekecek şekilde farklı tasarımlar ile üretiliyor. Spor bir görünüşün çok yakıştığı her yaş grubundan çocuk ve gençler ise en seçtikleri model ve marka tişörtler sayesinde gün boyu rahat ediyor.

Çocuk spor üst & t-shirt için spor markaları daha çok pamuklu karışımlı veya tamamen doğal kumaşlı ürünler tercih ediyorlar. Doğal kumaşlı ürünler sayesinde çocuklar gün içerisinde daha az terleyebiliyor.            Çocuk tişörtleri seçerken en çok dikkat edilmesi noktalardan biri olan kumaş seçimi çocukların sağlığını koruyacak kumaş yapılarından olmalı diyebiliriz. Kumaş türleri sayesinde çocukların ve gençlerin ciltleri sürekli hava alacaktır ve pişik, aşırı terleme durumlarının önüne kolayca bu sayede geçilebilir.

İster sıfır kollu tişört modellerinden ister kısa kollu tişört modellerinden isterseniz ise polo yaka tişört modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Spor tişört modellerinin kaliteli kumaş yapısı sayesinde dayanıklı ürünler olduğunu da söyleyebiliriz. Dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun bir kullanım süresi sağlayabilecek tişört modellerinden tercih edilmesi gerekiyor. Spor tişörtler aynı zamanda kolay yıkanabilir ve kolay temizlenebilir bir özellikte de üretiliyor diyebiliriz. Bunun sebebi spor tişört ürünlerinin en sık temizlenmesi gereken ürünler arasında yer almasıdır. Spor tişörtler gün içerisinde sürekli gövdeye ve cilde direkt olarak temas eden ürünlerdir. Bu ürünlerin temiz tutulmasına özen gösterilmelidir. Hem kız çocukları hem de erkek çocukları için oluşturulan son teknoloji kumaş yapıları sayesinde spor tişört modellerinin de yıkanması, lekelerinin çıkartılması çok kolay bir hal alabiliyor.

Pek çok farklı tişört modeli arasından ister desenli kız veya erkek çocuk modellerini ister baskılı kız veya erkek çocuk modellerini, pembe, mavi siyah, beyaz, yeşil, sarı ve pek çok farklı renkte tişörtlerelerken istediğinizi seçip kaliteli spor markalarından alışveriş yapmanın tadını kolayca çıkartabilirsiniz.

Çocuklar için Tişört Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aslında hem kendiniz hem de çocuklar için bu özelliklere dikkat ederek tişört alıverişi yapmanız önerilir fakat konu hassas çocuklar olunca aileler daha dikkatli bir tercih yaparak doğru bir tişört satın almak istiyor.

Öncelikle doğru bir beden tercihi yapılmalı omuzlardan tam oturmalı çocuk veya genç üzerinde spor tişört modeli fazla bol veya fazla dar olmamalı diyebiliriz. Özellikle dar tişörtler çocuğu gün içerisinde fazla rahatsız edebilir.

Nefes alan ve terletmeyen kumaştaki tişörtler tercih edilmeli diyebiliriz. Bu kumaşlar hem dayanıklı hem de kolay temizlenebilen türde kumaşlar olmalıdır, leke tutmayan kumaşta tişört modelleri sayesinde sadece çocukların değil sizin de konforunuz düşünülmüştür.

Dikişleri ince ve dayanıklı olan tişört modelleri sayesinde dikişler cilde zarar vermez ve cildi tahriş etmez diyebiliriz. Tişört alırken kaliteli dikişli ürünler tercih etmek de tişört modelinin dayanıklılığı için oldukça önemlidir. Bu ürünler sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanım sağlayabilirsiniz.

Tişört modellerinde çocukların daha çok ilgisini çektiği rahatlıkla söylenebilen baskılı tişört modellerinden seçim yaparken ise; baskının kolay çıkmayacak bir biçimde tişörte yerleştirilmiş olmasına ve baskının tişört üzerinde kaliteli bir duruşta olması gerektiğini söyleyebiliriz. Ayrıca yıkama talimatlarına baskılı çocuk tişört modellerinde de normal tişört modellerinde de uyulması gerekiyor

Tişörtlerin solma yapmaması ve özellikle baskılı tişörtlerin uzun süre kullanılmasının sağlanmasındaki en önemli detayın doğru bir yıkama yöntemi olduğunu söylemek mümkün.

En kaliteli spor markalarının oluşturduğu çocukların çok seveceği hatta üzerinden çıkartmak istemeyeceği kaliteli çocuk tişört modelleri sayesinde çocuklar için de Tekem Spor güvencesi ile kolayca alışverişinizi yapın, bütün aile için konfor ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayın.

Çocuk Üst Giyiminde En trend Spor T-shirt  Markaları Ve Fiyatları

Tişört modeli seçerken görüntüsüne ve kumaşına dikkat edildiği kadar fiyatına da dikkat ediliyor. Genel olarak hem kaliteli hem de cazip fiyatlı ürünler tercih ediliyor. Tekem Spor ’da kız çocuklar ve erkek çocuklar için birbirinden farklı spor markalar ve spor üst giyim ürünlerini bir araya getirdik. Özel fiyatlar ve fırsatlarla sitemizden güvenli alışverişin keyfini kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Hem çocukların çok beğeneceği hem de ister kotlarla ister eteklerle ister farklı taytlarla kombinlenebilecek eşofman altları ve çocuk şişme montlar veya çocuk şişme yelekler ile çok yakışacak tişörtleri Tekem Spor sayesinde satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş, ücretsiz değişim ve iade imkânı ile %100 orijinal ürünler en kısa sürede kapınıza gelsin. 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânından da yararlanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.