ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Atlet

Atletler iç giyim ürünü olarak hayatımızda yerini almışlardır. Günlük hayatta iç giyim ürünü olarak en çok tercih edilen ürünlerden olan atletler pek çok farklı kesimde, renkte ve modelde bulunabilir. Atletlerin en dikkat çekici ve en önemli özelliği ise ter emici olmasıdır. Herkes öncelikle bu özelliklere sahip atletleri sağlığı için tercih etmelidir diyebiliriz. Ayrıca kış aylarında daha kalın atletler sayesinde üşümenin önüne geçilebilir, pamuklu ve yünlü kumaşlar tercih edilebilir. İç giyim ürünü seçerken özellikle dikkatli olmanız gerekiyor. İç giyim ürünleri ten ile sürekli temas halinde olan ürünler olduğu için. Kaliteli kumaşlar vücudumuzda herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasını engellerken gün içerisinde daha temiz hissetmemize de yardımcı olur.

Erkek Sporcu Atleti modelleri

Sporcu atletleri özellik olarak diğer atletlere göre daha ter emici özelliğe sahiptir, hafif yapısı sayesinde sporcuyu rahatsız etmeniz. Sporcu için en önemli şeylerden biri spor performansıdır. Sporcu atletleri de buna özel olarak üretilmiş ve sporcunun performansını olumsuz yönde etkilememesi adına tasarlanmıştır. Sporcu atletleri dış mekân sporlarında da iç mekân sporlarında da sıklık ile tercih edilen ürünlerdir. Hatta sporcu atletleri günlük hayatta da tercih edilmesi durumunda büyük rahatlık sağlayabilir dersek yanılmayız. Bu atletler nefes alan bir yapıda üretilir. Esnek bir kumaş tercih edilir. Kişi sporcu atleti giydiğinde kesinlikle ekstra bir ağırlık hissetmez bu da sporcu atletlerinin en büyük özelliklerinden biridir. Ekstra konforlu bir his oluşturmada da yardımcı olur diyebiliriz. Sporcu atletleri genellikle anti-alerjik yapıda üretilmiş atletlerdir. Ayrıca kaliteli kumaş yapısı sayesinde de cilde zarar vermez demek mümkün oluyor.

Erkek Sporcu Atleti Nasıl Kullanılır?

Sporcu atleti kullanılırken yaz aylarında daha çok tek başına kullanımı tercih edilir. Tek başına kullanıma uygun olarak sporcu atletlerinin üzerinde herkesin kendi sitilini yansıtabileceği ve ayrıca herkesin beğenisini toplayabilecek pek çok farklı renkte, modelde, kesim tarzında, desende sporcu atleti bulunur. Bu sebeple günlük hayat için kullanılması da gayet uygundur. Dış mekânlarda yaz ayları için koşu yürüyüş veya fazla hareket isteyen başka spor alanlarında giyim konusunda ilk tercihlerden biri halindedir demek ile yanılmayız. Kış aylarında ise; Sweatshirt veya kazak içlerine giyilebilir yine farklı dış mekân sporlarında sporcu atletleri kullanılabilir. Yaz mevsiminde de kış mevsiminde de terlemenin önüne geçen ve teri emen sporcu atletleri rahatsız bir his hissetmenize neden olamayacaktır. Kış aylarında üzerine çeşitli giysiler giyerek kullanabildiğiniz bu atletler üşümeyi en aza indirmeye yardımcı olurken aynı zamanda da vücut ısısının sabit kalmasına da destek olur diyebiliriz. Sporcu atletleri kadınlar, erkek ve çocuklar tarafından rahatlık ile tercih edilebilen konforlu ürünlerdir.

Neden sporcu atleti kullanılmalı ve sporcu atletinin faydaları nelerdir?

Sporcu atleti giyerek vücutta bakteri oluşumunu minimum seviyeye indirebilmeniz mümkündür.

Soğuk havalarda üşütme ihtimalinizi azaltır tenininiz için bir koruyucu görevindedir.

Farklı model seçenekleri sayesinde vücudunuzu olduğundan daha fit gösterebilirsiniz. Daha kalıplı veya daha ince bedende görünmenizi sağlayacak farklı atlet çeşitleri mevcuttur

Sporcu atletlerini rahatlık ile geniş fiyat aralığında bulabilmeniz mümkündür.

Yapacağınız spora uygun olarak pek çok farklı özellikte olan sporcu atletleri spor performansınızı olumlu etkileyerek hareket ederken daha rahat olmanızı sağlar.

Yaz ayları için kullanıma çok uygun olan çabuk kuruyan sporcu atletlerini su sporları yaparken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. dilerseniz Üst & T-shirt modelleri yerine de tercih edebilirsiniz.

Günlük tercihlerde sporcu atletleri buna yönelik özel olarak tasarlanan ürünleri sayesinde günlük hayatınızda da rahat hissetmenize yardımcı olabilir.

Cildinizin sürekli kuru kalmasını sağlayarak sağlık açısından bir problem yaşama olasılığınızı düşürür diyebiliriz.

Sporcu Atleti Nasıl Seçilmeli?

Pek çok spor dalı için amaca yönelik olarak üretilmiş olan sporcu atletlerinden yapacağınız spora uygun yapıda olan sporcu atletini tercih etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Vücudu saran, vücuda nefes aldıran sporcu atletlerini esnek yapıları sayesinde de spor salonlarında veya evinizde gerçekleştireceğiniz vücut esnekliği sağlamanız gereken spor dallarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle vücut duruş formunun önemli olduğu spor alanlarında dar olan spor atletlerinden tercih etmeniz doğru formun tespiti açısından kolaylık sağlayarak hem sporcunun hem de antrenörün işini kolaylaştırıp daha doğru yönlendirme yapılmasına olanak sağlıyor. Koşu yaparken ise daha bol kesim atletler sizin için uygun seçenekler olacaktır bol kesim sporcu atletleri rahat hissettirirken serin ve kuru kalma özelliği ile en sıcak yaz aylarında bile size daha hijyenik hissettirebilir. Fitness, body gibi sporlar ile uğraşan kişilerin giydiği sporcu atleti modelleri ise tamamen bol modellerdir bu sayede herhangi bir kas grubunu ağırlık ile çalıştıran kişi vücudunu tamamen özgür hisseder ve daha verimli bir spor vakti geçirmiş olur denilebilir. Eğer dar modeller tercih etmek istiyorsa vücut geliştirme ile uğraşan sporcu deriye tam nefes aldıran ve teri tam olarak emen modellerden seçmeli. Seçtiği kumaş yapısının ise esnek olması sporda yapacağı hareketleri daha verimli yapabilmesine olanak sağlar diyebiliriz.  Basketbol futbol gibi sporlarla ilgilenen kişiler ise yine bol kesimli sporcu atletlerini rahatlık ile tercih edebilirler.

Erkeklerin spora başlarken veya koşu yaparken en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan şekillendirici özellikli spor atletleri de büyük bir ilgi ve beğeni topluyor. Bu atletler kan dolaşımının doğru bir şekilde damarlarda yayılmasını sağlarken spor yaparken normal bir sporcu atletine göre daha fazla enerji harcamanızı sağlar ve daha hızlı sonuç almanıza destek olur diyebiliriz. Bu atletler vücut formunun düzelmesi adına özel olarak tasarlanmış ve enerji alt seviyede harcanırken bile yaptığınız spordan en yüksek verimi almanıza yönelik olarak hazırlanmışlardır.

Erkek Sporcu Atletleri Günlük Hayatta Nasıl Kombinlenir?

Sporcu ataletlerini günlük hayatta da kullanabilirsiniz özellikle; sıcak havalarda tek başına kullanımı ile vücudun hava almasını sağlayarak sadece spor yaparken değil kişinin günlük hayatta da daha iyi hissetmesine sebebiyet verir dersek çok da yanılmış olmayız. Uygun ince kumaşlı kot pantolonlar, kot şortlar, uzun eşofman altları veya kısa eşofman altları ile rahat ve sokak tarzına da uygun görüntüyü farklı model ve renk seçenekleri sunan sporcu atletleri ile kolayca yakalayabilirsiniz.  Kış aylarında ise termal özellik gösteren sporcu atletleri sayesinde üzerine fermuarlı veya fermuarsız eşofman üstleri tercih ederek isterseniz şişme mont veya şişme yelekler ile iyi bir görüntü yakalayabilirsiniz.  Pamuklu

Erkek Sporcu Atletleri Fiyatları Nedir?

Sporcu atleti fiyatları birçok spor ürününe göre uygun fiyatlıdır demek mümkün. Tabii ki kullanım amacına ve istenilen özelliklere göre değişik fiyatlarda pek çok ürün bulabiliriz. Klasik sporcu atletleri, slim fit sporcu atletleri, bol kesim sporcu atletleri, sıfır kollu sporcu atletleri, yarım kollu sporcu atletleri kişinin zevkine ve yapacağı spora uygun olarak farklı fiyat aralıklarında kullanıcı beğenisine sunulur. Tekem Spor `da en kaliteli ve en cazip fiyatlı sporcu atletlerinden istediğiniz modeli ve rengi seçebilir kolaylık ile site üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Tekem Spor ‘da pek çok farklı ödeme seçeneği ve ödeme avantajları da mevcut.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.