₺47,94 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺29,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺144,90 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
₺38,99 KDV Dahil
₺64,99 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺259,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺339,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺47,94 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺249,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺249,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺47,99 KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺83,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺29,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
1 2 3 >

Erkek Spor Giyim

Spor giyim dediğimizde aklımıza pek çok markanın bir türü farklı çeşidi gelir.

Spor giyim hem sporda hem günlük hayatımızda sıklıkla karşımıza çıkan hem erkeklerin hem kadınların hem de çocukların sıklıkla tercih ettiği bir tarzdır.

Erkek Spor Giyim Çeşitleri 

Özellikle erkekler tarafından sıkça tercih edilen spor giyim ürünleri öncelikle hangi spor dalına yönelik olduğuna göre seçilir. Mesela futbol spor ile ilgilenen bir kişi basketbol sporunda kullanılacak ürünleri tercih etmez. Futbolda kullanılan giyim ürünlerinin oyun performansı arttırmaya yöneliktir ama sadece futbol içindir basketbol içinse farklı spor giyim ürünleri üretilmiştir basketbolcu formaları daha bol kesimdir Basketbol sporu fazlaca hareket gerektiren dinamik bir spordur basketbolcu kıyafetlerinin de bu dinamik yapıya uyum sağlaması gerekir ve bu amaç ile üretilmişlerdir. Terleme fazla olduğu için kollar çok rahat bir kesimdir ve üste yapışarak oyuncuyu rahatsız etmeyecek şekilde sıfır kollu olarak tasarlanmışlardır Basketbolcu tişörtleri ve basketbolcu şortları aynı zamanda akışkan bir kumaş kullanılarak üretilmiş ürünlerdir. Futbolda kullanılan kıyafetlerin farklı olmasının sebebi ise hem alanın farklı olması hem de müsabaka şeklinin farklı olmasıdır yak ile oynanan bir spor olan futbol sporunda kıyafetler şortlar özellikle oyuncuyu veya karşı tarafı etkilemeyecek bir yapıda üretilmişlerdir. Futbolcular basketbolcular kadar bol kesim formalar kullanamazlar bu sakatlık ihtimalini arttırır. 

Salon sporları için de giyim ürünü tercih ederken erkekler genelde Bol ve kendini rahatsız etmeyecek rahat spor giyim ürünlerini tercih ederler salon sporlarında da terleme olasılığı çok fazladır. Ter emici ürünler tercih edilir.

Doğa sporlarına ilgi duyan kişiler tarafından daha çok hem üşütmeyen hem de terletmeyen yapıda giysiler, spor içlikler, spor taytlar tercih edilir.

Erkek spor giyim modelleri içerisinde pek çok farklı modelde ve renkte tişörtlere, çantalara, spor aksesuarlara, spor tişörtlere, spor polo yaka tişörtlere, spor şortlara, eşofman altlarına kolaylık ile tekem spor sayesinde ulaşabilirsiniz.

Spor giyim ürünleri sadece sporda değil günlük hayatta da tercih ediliyor günlük hayatta dışarıda da karşımıza sıkça spor giyim ürünleri çıkıyor. Özellikle rahatına düşkün erkeklerin tercih ettiği spor giyim ürünlerini her tarza uygun şekilde sokakta kafelerde restoranlarda görebiliyoruz. Bu şekilde sporu tarzları ile kendi hayatlarına dâhil eden erkekler aynı zamanda çok hoş bir görünüm de yakalıyor.

Erkek spor giyim ürünlerinde kullanım amacına göre farklı çeşitlere kolaylıkla tekem spor sitesi sayesinde ulaşabilirsiniz.

Peki, Spor giyimi günlük hayata nasıl taşırım? Diye sorarsanız Yaz ayları ve kış ayları için özellikle açık alanlarda yapılan sporlara yönelik farklı tarzda ürünler üretiliyor ve spor markalarının çoğu insanların sporcu kıyafetlerini günlük hayata taşımayı sevdiğini fark etti ve buna uygun olarak günlük hayat için de spor giyim ürünleri üretiliyor demekle yanılmayız. Spor tişörtler, Spor çantalar spor eşofman altlar, Spor sweatshirtler, Spor hırkalar, Spor gözlükler herkesin ilgisini çekebilecek tarzda pek çok farklı markada raflarda veya internet sitelerinde her mevsime uygun spor giyim tarzları, her yıl tekrar şekillenen spor giyim modasına göre her sezon farklı öne çıkan modeller ile görebiliyoruz. En çok tercih edilen markalar mutlaka her alıcıya uygun spor giyim ürünleri üretirken günlük hayatı da göz önüne alıyor diyebiliriz. Zaten hayatımızın her alanında olan spor ve hareket spor giyim ürünleri sayesinde daha çekici hale geliyor. Giyim stilimiz ruh halimizi fazlaca etkiler diyebiliriz. Ciddi bir ortama girerken ciddi ve şık kıyafetler içerisinde kendinizi de öyle hissedersiniz. İş yerlerinizde tercih ettiğiniz okulda tercih ettiğiniz ve dışarıda tercih ettiğiniz her aksesuar ve her ürün sizi ve sizin ruh halinizi etkiler.

Spor giyim tarzı da size her zaman daha rahat hissettirecek daha enerjik olmanızı sağlayacaktır. Spor giyim stilleri sayesinde kendini çok daha sportif hissedebilirsiniz. Sadece spor yaparken değil günlük hayatta da kullanabileceğiniz pek çok erkek spor giyim ürünlerini sizler için derledik.

Spor Giyimde Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Erkekler spor giyim ürünleri hem rahatlığı hem de iyi görünmesi sayesinde sıklık ile tercih eder. Hem günlük hayatta hem de spor sırasında sıklık ile tercih edilen spor giyim şekli için dikkat edilmesi gerek bir iki nokta vardır diyebiliriz.

Öncelikle spor giyim ürünlerini spor için kullanacaksanız uygun spor dalı için en uygun spor kıyafetini tercih etmelisiniz amaca yönelik spor kıyafet tercihi o sporu yaparken hem sizi rahat hissettirir. Hem de güvenliğinizi sağlar. Soğuk havada yapılan ve sıcak havada yapılan sporlar için üretilmiş spor kıyafetleri birbirinden tamamen farklı yapılara ve kumaşlara sahiptir.

Futbol için tercih edilen futbolcu çorapları ve şortları basketbolcu çorapları ve şortlarından farklıdır. Futbolcular soğuk havalarda futbol içliklerini de tercih edebilir. Doğa yürüyüşü ile ilgilenenler daha çok eşofman tercih ederler uygun yelekler ve yelekler de doğa sporları için kullanılan giyim ürünlerindendir. Tercih ettiğiniz spor giyim ürünlerinin mutlaka ter emici ve rahat, kaliteli kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Spor kıyafetlerinde kaliteli ürünler spor kalitenizi de arttırır. Ayrıca çeşitli rahatsızlıkların oluşmasına da engel olur diyebiliriz. Spor kıyafetleri tercih ederken genelde pamuklu kumaş değil sentetik kumaş kullanılır. Pamuklu kumaş teri daha geç kuruttuğundan pek çok spor dalında fazla tercih edilen bir kumaş türü değildir.

Erkek Spor Giyim Kombini Nasıl Yapılır ?

Günlük hayatta erkek spor giyim kombini için de dikkat edebileceğiniz birkaç öneride bulunabiliriz:

Spor giyim ürünlerinin çoğu vücudu ön plana çıkartır ve çoğunlukla daha düzgü görünmesini sağlar. E tabi bu noktada da kişinin vücut tipi oldukça önemlidir vücut tipine göre bir spor kıyafeti seçmek size çok daha iyi hissettirecek aynı zamanda formda görünmenize de yardımcı olacaktır.

Günlük hayatta kullanacağınız spor giyim ürünleri genelde yürüyüş sporuna uyumlu halde olmalı demek yanlış olmaz. Yürüyüş yaparken nasıl kıyafetler tercih edilmeli?  Sentetik ve pamuklu kumaşlar tercih edebilirsiniz. Ter emici veya teri dışarı veren kıyafetler olmalı günlük hayata da spor giyimi uyarlarken pamuklu kumaşları sıkça tercih edebilirsiniz. Hava durumuna uygun olarak şişme spor montlar veya spor hırkalar size uyum sağlayacaktır koyu renkler güneşi çeken bir özellik gösterdiği için daha sıcak tutar bu yüzden sıcak havalarda açık renkli beyaz spor ürünleri tercih etmeniz kış mevsiminde ise koyu herkleri tercih etmeniz daha iyi olabilir. Eşofman altlarından da pek çok farklı türde üretilenlerden birini seçebilirsiniz günlük hayatta ve yürüyüşte daha çok erkek pamuklu eşofman altlarını görebiliriz. Sentetik kumaştan yapılanlar ise daha çok koşu da kullanılabilir. Size uygun en iyi erkek spor giyim ürünlerine sitemizde kolaylık ise ulaşabilirsiniz.

Erkek Spor Giyim Ürünleri Fiyatları Nelerdir?

Erkek spor giyim ürünlerinin fiyatları yapılan spora kullanılan malzemeye kullanım amacına göre değişir farklı markalar pek çok farklı fiyat ile ürünlerini alıcının beğenisine sunar. Spor giyimde ben çok dikkat etmemiz gereken şey sağlığımız ve rahatımız için ürün kalitesidir.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.