101016644
₺174,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
101025061
₺97,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
384139-02
₺242,71 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
384139-01
₺227,05 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
237199 WBK
₺699,00 KDV Dahil
237199 BKGY
₺699,00 KDV Dahil
321G6LW-005
₺174,30 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
101151031
₺139,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
101150975
₺180,00 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
101101090
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
101101089
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
101101088
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
GZ5922
₺501,84 KDV Dahil
₺589,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
F35543
₺431,10 KDV Dahil
₺479,00 KDV Dahil
F35539
₺431,10 KDV Dahil
₺479,00 KDV Dahil

Erkek Terlik

Terlikler evde, dışarıda plajda sıklık ile kullandığımız ürünlerdir. Hem rahattırlar hem de yaz aylarında dışarıda kullanımı sayesinde ayakların hava almasını ve rahat etmesini sağlarlar. Evde kullanılan terliklerde de farklı özellikler görebiliriz ayağın rahat etmesini sağlayan birçok farklı terlik modeli bulunur. Evlerde tercih edilen terlik modelleri de her mevsim için uygun olarak tasarlanabilir. İçi yünlü veya yanları açık, burnu açık. Hafif topuklu, topuklu veya topuksuz yani dış tabanları düz terlik modelleri pek çok farklı renkte ve kumaşta üretilir. Hepsi birbirinden farklı estetik tasarıma sahiptir diyebiliriz.  Genellikle terlik yapımında kullanılan malzemeler deri, lastik. Sentetik. Kumaş, ipek ahşap olabilir

İlk terlikler 1400`lü yıllarda Avrupa’da giyilmeye başlanmıştır.

Günümüzde ise sokak modasında dahi sıkça tercih edilmeye başlanan terlik modelleri şıklığıyla göz dolduruyor.

Terlikler her kombine uyum sağlayabilecek çeşitte ürün yelpazesi sunarlar. En çok tercih edilen modeller düztabanlı modellerden parmak arası terlikler, bantlı terliklerdir yazın kullanılan terliklerin malzeme yapısının daha çok terletmeyen yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Terlik yapıda kullanılan materyal deriye nefes aldıracak yapıda olmalıdır. Genellikle yaz aylarında dışarıda rengârenk ve çeşit çeşit görebildiğimiz terlikler kullanım açısından çok rahat giymesi ve çıkartılması vakit almayan pratik ürünlerdir. Fakat kolay ve farklı model çeşitliliği fazla olsa da terlik alıkken terliğin kalitesine ve terliğin malzemesine dikkat etmek ayak sağlığımızın korunmasına katkı sağlayacaktır. Rahat terlikler seviyorsanız ortopedik tabanlı terlikler tercih edebilirsiniz ortopedik tabanlı terlikler ayağınızı zemin hissinden uzaklaştırır ve size yumuşak bir terlik deneyimi sağlamaya yardımcı olur. Ortopedik terlikler ayak parmak sağlığınızı korur yürüyüş konforunun artmasına yardımcı olabilir model olarak beğendiğiniz terlikler ortopedik tabanlara sahip olmasa da satın alabileceğiniz terlikler için geliştirilmiş sadece taban bolara üretilmiş ortopedik tabanlar da bulunur.

Terlikler ev kullanımları haricinde dışarıda olan kullanımlarda genelde çorapsız olarak tercih edilir. Bu yüzden terlik yapımında kullanılan malzemenin deriye alerjik reaksiyon sağlamayacak bir malzeme olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Pek çok marka tarafından görüntüsü harika terlikler üretiliyor bu terlikler hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Terlikler Nasıl Kombinlenir?

Erkek terlikleri kombinlenmesi özellikle yaz aylarında erkekler için gerektiğinde şık gerektiğinde spor gerektiğinde günlük tarzda harika stiller oluşturabilir. En çok tercih edilen erkek terlik modelleri tek bantlı erkek terlik modelleri, çift bantlı erkek terlik modelleri, parmak arası erkek terlik modelleridir diyebiliriz. Terlik kombini nasıl yapılır? Terlik kombinlerinizi yaz aylarında rahatça yapabilmeniz için birkaç ipucu vermemiz gerekirse; uzun bir alt tercih ettiğinizde tek bantlı veya çift bantlı modeller tercih edebilirsiniz. Üzerine ince gömlekler veya açık renk tshirtler tercih ederek sokak modasına harika bir uyum sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarında plajlarda en çok tercih edilen terlik modellerinden biri olan erkek terlik modellerini de plaj şortları ile kombinlemeniz havanıza hava katacaktır. dierseniz sitemizde bulunan sandalet modellerinden de kombinleriniz için tercih edebilirsiniz.

Erkekler tarafından en çok tercih edilen modeller tek bantlı modellerdir hemen hemen her kıyafetle kolay uyum sağladığını rahatlıkla görebiliriz. Hatta tek bant üzerine son zamanlarda farklı tasarımlar da yapılmaya başlanmıştır bu sayede farklı stillerde, yazılı erkek terlik modelleri son derece çekici hale gelmiş ve erkek yaz modasında önemli bir yere sahip olmuştur demek ile yanılmayız.

Erkek Terlik Modelleri

Ayak yapınıza ayak kemer yapınıza uygun bir tercih etmeniz gerekir. Terlik seçiminde rahat modellerden yana hakkınızı kullanmanızı öneririz özellikle yazlık terlik modellerinde terlikler ayağı sıkmamalı ama aynı zamanda ayağa tam olmalı bayağı hareket ettirirken ayaktan çıkmamalı ve uygun bir duruş sağlamalı.  Ayak tipinize uygun olan bira terlik seçimi yapmanız önerilir. Ayaklar vücudumuzun ağırlığın taşıyan ve özel bir bakıma ihtiyacı olan organlarımızdır. Büyük ayaklı erkekler daha koyu renk siyah terlik modellerini tercih edebilirler. Çoğu erkek ayağının geniş yapıda olduğunu görebiliyoruz. Eğer ayak genişliğinizi tamamen orta çıkartmayacak terlik modelleri arıyorsanız geniş bantlı modellerden istediğinizi tercih edebilirsiniz terlikler geniş bantları sadesinde ayağınızın yapısını daha dar gösterecek ve size artı bir güzel görünüm sağlayacaktır. Uzun ayak parmaklarına sahip olan erkekler ise parmak arası terlikler tercih etmemelidir.  Vücudunuz ayaklarına göre büyük ise terlik tercih ederken farklı baskılara sahip olan terliklerden yana hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu daha orantılı bir görünüm sağlamada size yardımcı olacaktır.

Güzel bir terliğin iyi bir kıyafetin yanı sır eğer terlik giyecekseniz en önemli noktalardan biri de ayağınızın nasıl göründüğüdür. Her zaman temiz ve özenli bir görünüm yakalayabilmek için Ayak bakımınıza dikkat etmeniz öneririz.

Erkekler Nasıl Ayak Bakımı Yapmalı?

Ayak bakımı yapmak sadece ayaklarınızın terlikleri içerisinde güzel görünmesine de ayak sağlığınıza da büyük bir katkı sağlar. Mantar ve benzeri enfeksiyonları önler, ölü derileri temizlemenizi sağlar ve ayağa yapılan bakım sonucu gün içerisinde daha az yorulmanız dahi sağlanabilir. Fazla yorulan ve bakımı yapılmayan ayaklarda enfeksiyon dışında yaralar da sıklıkla görünebilir bu da hem sağlığı hem de ruh halini etkiler. Bazen ayakta durmak hatta yürümek bile istemezsiniz. Bunun önüne geçebilmek için;

Her gün ayaklarınızı ılık su ve sabun ile yıkamanız önerilir bu günlük ayak temizliğinizi sağlayacak aynı zamanda gün içerisinde oluşmuş olan olak yorgunluğunuzu alacaktır. Yapılan araştırmalara göre bakteri oluşumunu önlemede de son derece etkilidir diyebiliriz. Ayaklarınızı yıkadıktan sonra güzelce kurulamanız önemlidir. Bu mantar oluşmasını engelleyebilir. Mantarlar nemli yüzeylerde hızlı şekilde oluşabilen bakterilerdir. Kuru yerlerde ise daha az görülür.

Ayak bakımındaki en önemi hususlardan biri tırnakların düzgün kesilmesidir. Ayak tırnakları ayakkabı ve terliklere uyumlu olarak düz değil yuvarlak kesilmeli bunun nedeni tırnak batmasının önüne geçebilmek.

Ayaklarınız için doğru bir nemlendirici tercihi yapmak önemlidir, düzenli olarak her gün ayakları uygun bir nemlendirici krem ile nemlendirmek ayak derisinin sertleşmesini engeller ve aşınmaları önler.

Ayaktaki ölü derilerden kurtulmak için ise ponza taşı kullanabilirsiniz.

Erkeklerin en büyük sorunlarından biri de yak kokusudur. Alüminyum içeren kremler kokuyu engellemeye yardımcı olabilir. Nemlendiricilerinizi bu içerikteki kremlerden seçebilirsiniz.

Erkek Terlik Fiyatları Nelerdir?

Birçok farklı renk ve modelde üretilen terliklerden herkes kendi zevkine ve moda anlayışına göre olanı mutlaka bulur. Farklı markalarda pek çok farklı kalitede erkek terlik çeşitlerine Tekem spor ’da ulaşabilmeniz mümkündür. Terlik fiyatları terlik yapımında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Deri erkek terlikleri plastik erkek terlikleri ev erkek terlikleri gibi modellere sahip olan terliklerin hepsi farklı fiyatlarda karşımıza çıkar. Hem cazip fiyatlı hem de ayak sağlığınızı ön planda tutan terliklerden yana seçim yapmalısınız malzeme kalitesi arttıkça terlik fiyatı da artacaktır fakat. Ayak vücudumuzun en önemli organlarından biridir. En cazip fiyatlı ve kaliteli terlikleri sizler için sitemizde sunuyoruz. En iyi terliklere Tekem Spor ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.  

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.