Kadın Etek & Elbise

Hem yaz aylarında hem mevsimlik olarak hatta spor yaparken kadınların en sevdiği giyim ürünlerinden olan etekler. Hem spor hem şık bir görünüm sağlayabiliyor. Etek ve elbiseler kadınların vazgeçilmezi olan ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Pantolonlardan taytlardan ve diğer giyim ürünlerinden çok daha rahat olan etekler birçok üretici tarafından her tarza uyabilecek şekillerde üretiliyor.

Kadın elbise modelleri ise tek parça olması ile dikkat çekiyor yine her mevsimde kullanılabilen elbise modellerinin pek çok farklı şekilde kullanımı mevcut ve elbise modelleri de herkese uyacak türde pek çok farklı boyda ve modelde üretiliyor.

Kadınlar tarafından etek ve elbiselerin çok fazla tercih edilmesinin sebebinin ise rahatlıklarının yanında her görünümde olabildiğini söylemek pek de yanlış olmaz. İsterseniz spor yaparken yaz aylarında bir tenis eteği veya spor bir etek modeli, isterseniz şık bir etek veya elbise modeli ile bir akşam yemeğine rahatlık ilse gidebilirsiniz.

Giyim pratikliğinin yanı sıra etek ve elbise modellerinin kombin halinde kullanılması da pek çok farklı seçenek ve stilde karşımıza çıkabiliyor. Hafif bir his bırakan etek ve elbiselerin her kadın tarafından sıkça tercih edildiğini söylemek ile pek de yanılmayız.

Tekem Spor sitesinde sizler için pek çok farklı spor giyim markasının en trend ve modern görünüşlü etek ve elbise modellerini bir araya getiriyoruz. Genç dinamik ve eğlenceli bir görünümden vazgeçemeyen kadınlar için harika ürünler diyebileceğimiz spor etek ve elbise modellerini herkesin zevkine uyacak kısa spor etek, uzun spor etek diz altı spor etek, diz üstü spor etek, yırtmaçlı spor etek modellerini pek çok farklı renkte beğeninize sunuyoruz. İster beyaz etek ister siyah etek veya yaz mevsimlerinde tercih edilen canlı renkler ile beraber pembe spor etek, turuncu spor etek, sarı spor etek ürünlerini bulabilirsiniz. Farklı tarzınızı her yerde yansıtmak istiyorsanız ise vbat6ik desenli ürünleri ve farklı birçok renkten oluşan iki veya üç renkli etekleri tercih edebilirisiniz.

Kadın Spor Etek Ve Elbise Modelleri

Kadın spor etek ve elbise modelleri sayesinde aslında sadece şıklık için kullanılan etek ve elbise modelleri o şıklık çizgisinin dışında spor bir tarza da sahip olmuştur diyebiliriz. Hem spor giyinmeyi seven hem de etek ve elbiselerden vazgeçemeyen kadınlar için hem günlük hayatta hem spor yaparken kullanılabilen bu modeller sayesinde rahat ve genç bir tarz yakalamanız kaçınılmaz diyebiliriz. İster spor elbise modelleri sayesinde alışverişte veya sokakta esneyen kumaşları sayesinde tüm gün rahatlığı yaşayın, yaz ayları denizden veya havuzdan çıktıktan sonra tek parça olarak üzerinize geçirdiğiniz elbisenizle her yerde pratikliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Spor etek ve elbise modellerinin en büyük avantajı ise terletmeyen kumaştan üretilmiş olmaları ayrıca bu ürünler hafif yapıları sayesinde size kendinizi her zaman daha rahat hissettirecektir diyebiliriz. Yazlık modeller ince hafif ve terletmeyen kumaşlardan yapılırken mevsimlik modeller için daha çok pamuklu kumaşların tercih edildiğini söyleyerek pek de yanılmayız.

Spor etek ve elbise modelleri tercih edilirken tenis etekleri şortlu etekler ve elbise tercihi dışında etek Üst & T-shirt takım olan modeller sıklıkla tercih edilir.

Spor Etek Ve Spor Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Spor etek ve elbiselerle çok daha rahat ve özgür bir biçimde hareket edebilirsiniz. Son dönemlerde en çok tercih edilen modellerden olan tenis etekleri sokak modasında da hızla yerini aldı. Tenis etekleri modern ve genç görünümlü eteklerdir. Spor markaları tenis eteklerinin pek çok farklı modelini üretiyor demek mümkün. İster şortlu yan tarafında ufak yırtmacı olan modelleri, İster pileli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller sokak modasında sweatshirts modelleri ile günlük spor ayakkabılar ve büyük spor çantalar ile sıklıkla kombin haline getirildiğini görebiliriz. Bu modeller sokak modasına da çok çok yakışıyor. Şortlu etek modelleri ise hem görünüş olarak hem de rahatlık olarak oldukça rahat modellerdir. Düz tişörtler veya amblemli spor tişörtler, polo yaka tişörtler ile kombinlenebilen küçük spor çantaları ile de gayet iyi görünen etek modelleri olduğu söylenilebilir.

Şortlu spor etek modellerini sadece günlük hayatta veya tenis oyuncularında değil fitness veya koşu yapan kadınlarda da görmek mümkün, Koşu etekleri ve fitness etekleri kullanıcının her hareketine uyum sağlamak için üretilmiştir. Bu etekler teri dışa atan ve teri buharlaştıran yapıları sayesinde sporcuya zorluk çıkartmaz, aksine performansını arttırıcı bir özelliğe sahip olma amacıyla son dönem teknolojisi ile oluşturulmuş modellerdir. Arazi koşusu etekleri de günümüzde özellikle yaz aylar4uında veya mevsimlik olarak tercih edilebilecek etek modellerindendir.

Dansçıların da sıklıkla tercih ettiği ürünler olan taytlı veya şortlu spor etekler aslında neredeyse yüksek dinamik isteyen sporcu kadınlar için hem hareketleri kolaylaştırıyor hem de rahat tercihlerden biri olarak ilk sıralara yerleşiyor demek mümkün.

Etek modelleri ile spor yaparken tamamen rahatlığı yaşarsınız. Hareketleriniz kesinlikle kısıtlanmaz demek mümkün. Hem spor yaparken performansınızı arttıracak hem de günlük hayatta farklı modelleri ve kullanım şekilleri sayesinde ister sokak modasında ister arkadaşlarınızla eğlenceli bir geçirirken pek çok farklı şekilde kombin haline getirip günün tadını çıkartırken kullabilirsiniz. Hem spor hem de pratik giyiminiz sayesinde göz alıcı olacaksınız.

Kış mevsiminde veya son baharda kombinlerken etek veya elbise modellerini deri ceketler, kot ceketler, spor ceketler veya spor şişme montlar ile kombinleyebilirsiniz. Kış ayları için daha çok koyu renkler tercih edilirken yaz ayları için etek kombinlerinde daha çok açık renkler kullanılıyor.

Vücut Tipinize Uygun Spor Etek Modeli

Spor etek veya normal etek modeli seçerken günlük kombinler oluştururken nasıl bir etek modelinin size daha çok yakışacağını merak etmişsinizdir. Bazı vücut tiplerine kısa etek modelleri yakışırken bazı vücut tiplerine uygun olarak pileli etek modelleri yakışabilir. Uzun etek modelleri ve misi boy veya diz altı etek modellerinin hepsi farklı bir vücut tipinde daha güzel görünür diyebilmek mümkün.

Örneğin; elma tipi bir vücut tipine sahipseniz yüksek belli spor etek modellerini tercih edebilirsiniz. Armut tipi bir vücudun varsa spor kombinlerinizi günlük hayata taşırken dar spor üst parçalar ve rahat kesim spor etekler tercih edebilirsiniz.  Siz de sokak modasında ve alışverişte kendinize en çok yakışacak modeli kolaylıkla Tekem Spor ’da bulabilirsiniz. İster yüksek bel etekleri ister cep detaylı spor etek modellerini. İster şeritli etek ve elbise modellerini kolayca Tekem Spor ‘da bulabilirsiniz.

Spor Etek Fiyatları

Kadın spor etek modellerini Puma spor etek ve elbise modellerini, Adidas spor etek ve elbise modellerini pek çok farklı spor markasını rahatlık ile sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Geniş beden aralığı ve renk seçeneği sayesinde ister spor yaparken ister günlük hayatta kendi tarzınızı yansıtırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor etek ve elbise modellerini en cazip fiyatlar ödeme avantajları ve büyük indirimler ile sizlerle!

 

 

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.