Menu
Sepetim

Hakkımızda

Tekemspor, 2017 yılında merkez Pamukkale olmak üzere Denizli’de kuruldu. Denizli'nin Pamukkale semtindeki Puma Forum Çamlık AVM’de ilk mağazasını açtığında büyüme serüveni başlamış oldu. E-Ticaret hayatına 5 Aralık 2018 tarihinde atılan ve o günden bu yana Türkiye'nin birçok yerinürün gönderen ve genişleyen müşteri portföyüyle e-ticaret hayatında hedef çıtasını her geçen gün yükseltiyor.

Denizli Forum Çamlık AVM Puma Mağazamız


Denizli Aquamall AVM Tekemspor Mağazamız

Kahramanmaraş Piazza AVM Puma Mağazamız


Kayseri Forum AVM Puma Mağazamız

Devamlı olarak büyümeyi ve gelişmeyi hedef haline getiren Tekemspor; Puma, Adidas, Nike, Skechers, Asics, Lumberjack başta olmak üzere dünyanın en seçkin markalarını, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sizlere sunmaktadır.

Müşterilerimize; ilk seferde, zamanında ve her seferinde aynı kalite anlayışıyla hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Bu yüzden e-ticaret üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi aynı gün kargo, güvenli ve rahat bir alışveriş, alternatif ödeme ve taksit seçenekleri, ücretsiz iade hizmetlerini sunarak evinize kadar ulaşmasını sağlıyoruz.

Tekemspor.com müşterilerine ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. Tekemspor.com'da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler % 100 orjinaldir, Tekemspor bu markaların yetkili satıcısıdır.

Aynı zamanda Trendyol, n11, hepsi burada, gitti gidiyor, epttavm, amazon gibi sanal pazarların tedarikçi firması olarak yer alıyor.