HAKKIMIZDA

Kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışıyla yola çıkan Tekemspor, Türkiye'de parekendecilik serüvenine ilk olarak 2017 yılında Denizli, Forum Çamlık AVM’de Puma Mağazasını açarak başladı. Burada yakaladığı başarıyı internet ormanına taşımak amacıyla 5 Aralık 2018 yılında tekemspor.com sitesi ile e-ticarete giriş yaptı.

Tekemspor, Türkiye çapında 11 mağazası 1 e-ticaret yönetim ofisi ile toplamda 2.500 m²  alanıyla hizmet vermeye devam etmekte. Genç ve dinamik çalışan kadrosuyla, hızla gelişmekte olan dijital dünyada kendine ön sıralarda yer edinmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Puma, Adidas, Nike, Skechers, Asics başta olmak üzere dünyanın en seçkin spor markalarını, üstün standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sizlere sunmaktadır.

E-ticaret üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi aynı gün kargo, güvenli ve alışveriş, alternatif ödeme ve taksit seçenekleri, iade garantisi sunarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

Tekemspor.com'da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler % 100 orjinaldir ve üretici marka garantisi altındadır. Tekemspor bu markaların yetkili satıcısıdır. Aynı zamanda Trendyol, n11, hepsi burada, gitti gidiyor, epttavm, amazon, pazarama gibi sanal pazarlaryerlerinde iş ortağı olarak yer alıyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.