Tekem Spor
Tekem Spor

Blog

Ailecek Spor

Ailecek Spor

Sosyal hayatınızda ailenizle geçireceğiniz vakitler çok kıymetlidir, bunların en başında da yapılabilecek aktiviteler gelir. Birlikte geçireceğiniz kaliteli zamanlar özellikle aranızdaki bağı güçlendirerek, paylaşımlarınızı arttıracaktır. 

Read more
Koşu Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koşu Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Spor yaparken motivasyonunuzu arttıracak etkenlerden birisi giyeceğiniz spor ayakkabılardır. Performansınızı güçlendiren, daha rahat yol almanızı sağlayarak ayaklarınızı darbelerden koruyan koşu ayakkabıları mutlaka titizlikle seçilmelidir.

Spor ayakkabısı seçmeden önce ayağınızın yere nasıl bastığını mutlaka bilmelisiniz.  Çoğu kişinin yere ayak basışı farklıdır içe doğru, dışa doğru, önce topuğa basmaktır. Bir diğer ayrıntı ise  ayak tabanı eklenmektedir bunlar; düz taban, normal taban ve çukur taban olarak adlandırılmaktadır.  

Read more
Krampon Seçimi

Krampon Seçimi

Tüm dünya genelinde bir çok fanatiği bulunan Futbol, modern olarak ilk İngiltere’de doğdu.  Cambridge Üniversitesi tarafından oluşturulan kurallar nezdinde belirlenen kaideleriyle tarihe geçti.  Yine İngiltere’de doğan ve kurulan ilk takım Unvanını Sheffield FC elinde bulunduruyordu.  1800’lü yılların ortasından beri hayatımızda yer alan Futbol, kendisine birçok takım ve taraftar bulmayı başardı. 

Read more
Tekemspor Aquamall AVM Mağazamız Hizmetinizde!

Tekemspor Aquamall AVM Mağazamız Hizmetinizde!

2017’de Denizli’de kurulduğu andan itibaren sportif giyimden vazgeçmeyen müşterilerimize kaliteli orijinal ürünler kazandırarak stillerini yansıtma imkânı sunuyoruz.  Güler yüzlü hizmetimiz, iş ortaklığı yaptığımız dünya markalarıyla hedeflerimizi bir adım götürerek ilerlemekteyiz. 

Read more
İş Hayatında Spor

İş Hayatında Spor

İş yaşantısının sıkıcı ve yoğun günlerin getirdiği halsizlik ile vücudunuzun direncini yitiriyor. Ama gün içerisinde yapılan bütün işlerde mümkün olduğunca enerjik olmalısınız bunun için de düzenli olarak spor yapmanız gerekiyor.

Read more
Puma x Selena Gomez

Puma x Selena Gomez

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Selana Gomez, Spor devi olan PUMA ile anlaştığını duyurdu. Geçirdiği böbrek nakli ameliyatı nedeniyle uzun zamandır sessiz kalan Selena Gomez, yeni bir projeyle karşımızda. Uzun bir yaz sezonunda sadece çektiği Fetish klibiyle gündemde olan Gomez, Puma işbirliğiyle sahalara döndü.


Read more
Spor Ayakkabının Tarihi

Spor Ayakkabının Tarihi

Çağlar ve nesiller boyunca farklılık gösteren ayakkabı, taban ve saya denilen iki parçadan oluşmaktadır.  Ayakkabının alt parçasını oluşturan taban kısmı yerle temas eden, kalın ve sert maddelerden oluşan kısımdır. Saya ise ayakkabının üst kısmını çevreleyen, ayağı dış etkenlerden koruyan kumaş, deri gibi maddelerden yapılma parçadır. Coğrafi konuma ve iklimlere göre birçok çeşidi ve modeli olan ayakkabılar, ayrıca tarz ve stile göre de birçok muhtelif seçeneği bulunmaktadır.

Read more
Puma Forum Çamlık Mağazamız

Puma Forum Çamlık Mağazamız

2017'de Denizli'de kurulan Tekemspor, Pamukkale semtinde yer alan Forum Çamlık AVM'de ilk mağazasını açarak sektördeki yerini almıştır.  Kurulduğu ilk günden bu yana attığı istikrarlı adımlarla gelişmeye devam ederek, çağa uydurarak gelişimini sürdürmektedir. 

Read more
Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Her sezonun vazgeçilmez parçalarından biri olan beyaz ayakkabılar, zarifliği ve sadeliğiyle bay ve bayanların kült tercihlerinden birisi.  Renginden dolayı çabuk kirlenmeye açık olan beyaz spor ayakkabıları ne yazık ki doğa şartlarından çabuk etkilenerek kirlenip lekeleniyor.  


Read more
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Bize
0555 168 20 20
cep numarasından 7/24 ulaşabiliriz
Cookie kullanma koşullarımızı kabul etmiş sayılmaktasınız.