Kadın Sandalet

Sandaletler ilkbahar ve yaz aylarında pratik giyimleri ve rahatlıkları ile ön plana çıkıyor. Sıcak havalar gelir gelmez dışarıda kullanmaya başlanılan rahat bir ayakkabı stili olan sandaletler pek çok kadının vazgeçilmezi oluyor. Sandaletler büyük bir rahatlık sağlarken aynı zamanda ayakların tam olarak hava almasına da yardımcı oluyor.

Kadın Sandalet Çeşitleri

Kadın sandalet modelleri terliklerden daha kapalı ve normal ayakkabı modellerinden daha açık tarzda bir giyim ürünüdür diyebiliriz. Sandalet modellerinin asıl kısmı tabanlarıdır ayak tabanının yere değmemesi ve dış etkenlerden korunmasını sağlar. Sandalet kullanımı normal diğer çeşitte üretilen ayakkabılardan çok daha eski zamanlara dayanır demek mümkün. Pek çok sandalet modeli mevcuttur bunlarda bazıları ise; bağcıklı sandalet modelleri, ipli sandalet modelleri, spor sandalet modelleri, parmak arası sandalet modelleri, önü kapalı sandalet modelleri, şık sandalet modeller, topuklu sandalet modelleri diyebiliriz. Kadın sandalet modelleri her tarza uyum sağlayabilecek şekilde üretilirken yaz ayları için ise rahat tasarımları ve her şekilde kombin yapılabilmesi ise ilgi çekiyor ve vazgeçilmez ürünler halini alıyor demek ile yanılmayız. Kadın sandalet modellerinde topuk boyu, topuk kalınlığı, farklı olabliyor. Outdoor sporlar için daha kalın tabanlı modeller tercih edilirken, özellikle günlük hayatta ince tabanlı ve daha hafif pek çok farklı model göze çarpıyor. Son zamanlarda çok moda olan gladyatör sandaletler ve halatlı sandaletleri bazen akşam yemeklerinde şık bir kıyafet altında bazen ise sahillerde bile görebiliyoruz. Sandaletlerin kullanım kolaylığı sayesinde daha pratik ve daha hafif günler geçirilebilir. Yaza uygun giy ve çık tarzda ayakkabılar olduğu için de herkes tarafından sevilen birçok sandalet modeli olduğunu söylemek ile yanılmayız.  Zaman ilerledikçe ve alıcı isteği, ihtiyaçları artınca klasik modellerin dışında pek çok farklı modelde kadın sandalet ürünleri üretilerek, gerek klasik elbiseleri gerek spor kıyafetleri gerek pantolonları veya etekleri süsleyebilecek modeller pek çok farklı şekillerde sokak modasında, akşam saatlerinde,  doğa yürüyüşlerinde kullanılabilir haller almıştır.

Sandalet modelleri hem rahatlığınızı sağlarken hem de farklı çeşitleri sayesinde kendinizi yansıtmanıza da olanak sağlıyor.

Kadın Spor Sandalet

Kadın outdoor sandalet modellerinde pek çok farklı seçenek mevcuttur. Kadın Spor sandaletler dış mekân sporları için kullanılabilecek sandalet modelleri yaz ayları için en sevilen modeller oluyor. Tatile kamp yapmaya doğa yürüyüşüne gittiğiniz zaman hem hafiflikleri ile hem dayanıklı ve kaliteli yapıları ile ayaklarınızı süslerken size rahatlık sağlıyor ve terlik modelleri yerine daha sağlam alternatifler olarak tercih edilebiliyor. Hem de doğanın keyfini rahatlıkla çıkartmanıza yardımcı oluyor. Kadın spor sandalet modelleri sadece dış mekân sporlarında değil günlük hayatta da rahatlıkları sayesinde kullanılabiliyor. Kadın spor sandalet modelleri ve çeşitlerinden bahsedecek olursak: Bilekten bağlı spor sandaletler ayakkabının ayakta sabit şekilde durmasına yardımcı olurken aynı zamanda hem spor hem de şık bir görüntü oluşturuyor giyilmesi kolay olan bağcıklı modeller günlük hayatta en çok tercih edilen spor kadın sandalet çeşitlerindendir diyebilmek mümkün.

Diyelim ki bir kamp alanına gittiniz ve sahile fazlaca yakınsınız. Parmak arası sandalet modelleriniz giyim pratikliği sayesinde her zaman yanınızda bulundurmanız gereken ürünlerden biridir diyebiliriz. Denize girip çıktıktan sonra dahi kolay kuruyan ve ıslaklık ile beraber size zorluk çıkartmayacak parmak arası sandalet modelleri daima yanınızda

Ayağınız dışarıdan darbe alabilecek bir durumda ise veya fazla güneşli bir hava var ise ya da ayak tipiniz kapalı sandaletler uygunsa istediğiniz model kapalı sandaletlerden de tercih edebilirsiniz.  Gayet sportif bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur. Kapalı spor sandalet modelleri size rahatlığı hissettirirken aynı zamanda burun kısmı kapalı olduğundan dolayı dışarıdan gelen bir darbeyi hissettirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Burnu kapalı sandalet modelleri kaliteli ve ayağa nefes aldıran bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede ayaklarınız sıcak yaz günlerinde bile terlemez.

Outdoor sandalet modellerinden en sevilen modeller içerisinde yer alan ayarlanabilir bantlı spor sandaletler pek çok kadın tarafından ilk tercih sıralarında yer alıyor. Ayarlanabilir bantlı kadın sandaletler sayesinde gerek yürüyüş yaparken gerek doğada büyük bir rahatlık sağlanıyor. Faz ayakta kaldıysanız veya ayaklarınız p gün şişse ayarlanabilir bantları sayesinde sandaletin vücudunuza uyguladığı baskı seviyesini rahatlık ile ister arttırıp ister azaltabilirsiniz ve ayağa uyum sağlamasını sağlayabilirsiniz. Aynı imkân bağcıklı sandaletlerinde de vardır fakat bantlı sandaletler daha spor görünür ve giyilmesi daha pratik ürünlerdir. Bantlar sayesinde sandaletin ayağınızın hangi bölümüne baskı yapacağına siz karar verirsiniz bu şekilde de yürüyüş tarzınıza uyum sağlar ve daha az yorulursunuz.

Spor sandaletler içerisine ayağınıza uygun olarak üretilmiş lastikli modeller de sıkça tercih edilebiliyor. Ayağa tam oturan ve topuğun üst kısmında genişleyip daralabilen bir lastiğe sahip olan modeller hem yüksek esneklik hem de kullanım kolaylığı vaat ediyor denilebilir. Ayağın genellikle burun ve yan kısımlarında açıklığa sahip olan bu modeller de yürüyüş ve sporlarınız için gayet uygun

Sandalet Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ayak tipinize uygun bir sandalet seçmelisiniz. Bu ayaklarınızın daha sağlıklı bir duruş sağlamasına yardımcı olacaktır. Ortopedik tabanlı ve dış mekân sporları için de uygun olan pek çok sandalet modeli bulunuyor.  Dayanıklı su geçirmez ve çabuk kuruyabilen modeller her zaman daha uzun ömürlü bir kullanım süresi sağlar ve here durumda kullanım kolaylığı yaşatır.  Kullanım amacınıza uygun taban yapıları seçmelisiniz. Doğa yürüyüşlerinde parmak arası sandaletler değişik zemin koşullarında ayağınızı koruyamayabilir. Doğa yürüyüşleri için tercih edeceğiniz modeller kesinlikle uygun dış taban özelliklerine, iyi bir yastıklama sistemine sahip olmalıdır, bunun yanında da ayağı sarması sizin konforunuzu arttıracak ve yere daha sağlam biçimde basmanıza sandaletin ayağınızdan kaymamasına yardımcı olacaktır. Islak zemine uygun olan materyallerden üretilen sandaletler hem kayalıklarda hem çamurlu yerlerde kendinizi daha güvenli hissetmenizi sağlar. Dış mekân sporları için kullanacağınız sandalet tabanı günlük hayatta kullandıklarınıza göre daha az esner yapıda ve ağır modeller olabilir, bu da doğada ayağınızı tamamen korumanıza yardımcı olur.

Kadın Spor Sandalet Kombinleri

Kadın spor sandaletler gündelik hayatta yaz aylarında ister minik spor çanta ve şortlarla çık renk bol bir tişört ile minik bir yazlık elbise ile günlük kullanımda hoş görünebilir. Sahilde plaj çantanız ve plaj elbiseleriniz ile uyum sağlayan değişik modelde birçok sandalet akşam kombinlerinizde de şık ve sade bir elbise ile harika görünebilir. En çok tercih edilen beyaz kadın sandalet ve siyah kadın sandalet ile pek çok kıyafetinize ister spor şıklık ister rahat bir görünüm sağlamak çok kolay.

Kadın Spor sandalet Fiyatları

Spor sandalet fiyatları ürünün nerede kullanılacağına uygun olarak tasarlanmış farklı pek çok özelliğe sahiptir. Geniş bir fiyat aralığında her fiyattan ürün bulabileceğiniz ürünlerdir diyebiliriz. Siz sandalet seçerken uzun bir kullanım için hangi özelliklere sahip olması gerektiğini belirleyerek bu özelliklere sahip fiyat/performans ürünlerini rahatlık ise Tekem Spor ’da bulabilirsiniz. Tekem Spor sayesinde en çok tercih edilen spor markaların en kaliteli ürünlerini cazip fiyatlar ve harika indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.