847466-99
₺355,41 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
847466-75
₺294,85 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
534608-21
₺315,79 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
533518-99
₺440,41 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
533518-28
₺440,41 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
530234-25
₺255,04 KDV Dahil
₺379,90 KDV Dahil
S212184-013
₺329,00 KDV Dahil
S212184-001
₺329,00 KDV Dahil
351E16W-005
₺148,85 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
331F2BW-005
₺230,30 KDV Dahil
₺329,00 KDV Dahil
WNS1202-PBR
₺289,00 KDV Dahil
WNS1202-BK
₺289,00 KDV Dahil

 

Kadın  Şort

Kadınlar yaz aylarında gerek sokakta gerek sahil kenarlarında hem günlük hem de koşu veya yürüyüşleri sırasında severek şort modellerini tercih ediyor diyebiliriz. Şort modelleri kısa ve rahat Yapıları ile gerek spor yaparken gerek sıcak günlerde hafiflikleri ve nefes aldıran yapıları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor günlük şort modeli olarak da tercih edilebilen pek çok spor şort model kadınların zevklerine göre pek çok farklı renk ve farklı desenlerde üretilebiliyor. Kadın spor şort modelleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen spor ve modern görünüm sağlayan ürünlerdir. İstediğiniz renklerde siyah kadın spor şortlarını vaz aylarında beyaz kadın spor şortları veya kendiniz sevdiğiniz tarzda renkli spor şortlarını tercih edebilirsiniz.

Kadın Spor Şort

Spor yaparken tercih edilen yaptığınız spora göre farklı özelliklerde pek çok farklı spor şortu üretilmiştir. Spor şort modellerinin bol veya dar şort modelleri olarak üretilmesindeki et büyük etken spor sırasında kendinizi rahat hissedebilmenizdir. Yaptığınız spora göre uygun olarak spor markaları bu şortların üretimini özel olarak sağlar ve spor şortlar hafif yapıları nefes aldıran kumaşları, terletmeyen yapıları sayesinde tercih edilir. Uygun spor şort seçimi yaptığınız sporda performansınızı arttıracak özellikler taşır.

Günlük Hayatta Spor Şort Rahatlığı

Günlük hayatta da tercih edilen spor şort modelleri kombinleme rahatlığı le günlük hayatta da pratik bir kullanım sağlıyor yaz aylarında vücut tipinize uygun olarak seçeceğiniz spor şortu ise sahillerde ister alışverişte ister hafta sonu kahvaltılında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spor şortlar sayesinde genç modern bir tarz yakarsınız.  Gündüz vakitlerimde spor  Üst & T-shirt ile kombinlediğiniz spor şortlarınızı akşam vakitlerinde üzerine fermuarlı veya fermuarsız pek çok sweatshirt veya hoodie modelleri ile giyinebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise ister günlük spor ayakkabılarınız ister spor terlik veya spor sandaletleriniz ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Yaza uygun renkleri günlük hayatınıza yansıtabilir neon renkler ve canlı renkleri şort modellerinde tercih edebilirsiniz.

Spor şortların pek çok farklı boyu vardır. Günlük hayatınızda kullanacağınız modelleri vücut tipinize göre yüksek belli modellerden düğmeli modellerden beli büzgülü spor şort modellerinden tercih edebilirsiniz. Kısa model kadın şortların dikkat çektiği kadar diz üzerinde olan şort modelleri ve bermuda kadın spor şort modelleri de kanlar tarafından çokça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Şort modelleri genellikle sentetik ve pamuklu kumaşlardan günlük kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Polyester kumaşlar da spor şortlarında oldukça fazla kullanılır. Kullanılan şortların kumaşlarında en dikkat edilen diğer özelliklerin mevsime uyum sağlaması ve sporcunun hareketlerine uygun biçimde esneklik sağlayabilmesidir.

Nasıl Bir Spor Şort Tercihi Yapılmalı?

 Açık havada yürüyüş yaparken tercih edebileceğiniz şort modelleri sentetik olabilir. Sentetik şort modelleri sayesinde terin cildinize yapışmasına engel olurken rahat bir yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Yürüyüş yaparken vücuda fazla yapışmayan beli büzgülü olarak ayarlanabilir modeller şort belinizi fazla sıkmasını veya belinize dar gelmesini engelleyerek sizin için uygun ve rahat bir biçimde kullanılabilir hale gelebilir.

Pilates yoga meditasyon yaparken kullanılan şortlar esneklik özelliği fazla vücuda tam oturan kumaşlardan üretilmiş olmadılar diyebiliriz. Bu egzersizler için üretilmiş olan şortların hareketlerinize tam olarak gerçekleştirilmesine izin vermesi vücudu sıkmaması ve rahat hissettirirken nefes aldırması gerekir ter emici yapıları sayesinde de vücutta teri belli etmemeli pamuklu kumaş yapıları bu sporlar için iyi bir deneyim sağlayan teri fazla belli etmeyen kumaş yapılarıdır. Vücuda yapışan yapıları sayesinde doğru esneme hareketlerini antrenörünüz rahatça görebilir veya siz de aynada rahatça kendinizi izlerken gerçekleştirebilirsiniz.

Bisiklet harika bir kardiyo egzersizi olmasının yanında kasları da çok iyi bir şekilde destekleyen egzersizlerden biridir bisiklet şortu seçerken jel pedli yapıları olan şortlardan seçmeniz önerilir. Bisiklet şortu modelleri spor yaparken harcanan fazla efora uyum sağlayacak şekilde teri dışarı atan bir kumaş olmalıdır.

Fitness şortlarınızı ise pamuklu ve penye modellerden rahatça tercih edebilirsiniz.

Jimnastik ile ilgileniyorsanız bu spora uygun olan şortlar için polyester ve esnek kumaşta modeller tercih edilir. Bu şortlar kısa ve vücudu tam olarak saran formdadırlar. Jimnastik şortlarını bale modern dans ve diğer dans türleri ile ilgilenen sporcular da kolaylık ile tercih edebilir.

Kadın deniz şortları ise sıklıkla satın alınan modellerdir deniz şortu seçerken vücudu fazla sıkmamasına belinin büzgülü olmasına ayarlanabilir bağcıklara sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Deniz şortları kumaş özelliği olarak çabuk kuruyan yapıdadır. Sizi rahat hissettirirken aynı zamanda sürekli kuruluk hissi sağlamak için özel olarak tasarlanan modellerdir diyebiliriz.

Kadın tenis şortları yumuşak ve elastik yapıları ile dikkat çeker teri hissettirmeyen özel bir kumaş yapısına sahip olması gereken spor şort modelleri uzun tenis müsabakaları sırasında bile size temiz hissettirmelidir demek mümkün tenis şortlarında dri fit özelliği bulunur.

Dri fit kumaş nedir? Dri fit kumaş teri buharlaştırma özelliğine sahip olan kumalardır bu kumaşlar sayesinde ter sporcunun vücudunda buharlaşır ve sporcuya daima kuru bir his sağlanmasına yardımcı olabilir.

Şortlarınızı yaptığınız spora uygun olacak şekilde küçük ve size gerekli eşyalarınızı yanınızda taşabilmenizi sağlamak adına cepli modellerden tercih edebilirsiniz. Cepli modeller sayesinde pratikliğiniz de artacaktır.

Taytlı Kadın Spor Şort

 Son zamanların trendlerinden biri olan taytlı spor şort modelleri ise pek çok kadın tarafından sevilerek tercih ediliyor taytlı spor şort modelleri farklı spor dallarına uygun olarak kullanabilen rahat ve son teknoloji kumaşlar ile üretilmiş modeller olarak kullanıcısına hem spor hem de iyi bir görüntü olanağı sağlıyor denilebilir. Aynı zamanda uygun sporlar için kullanıldığında taytlı spor şortları vücudun daha hızlı şekillenmesine destek oluyor denilebilir. Taytlı spor şort modelleri hangi sporlar için uygundur? Dışarıda hava aldıran ve daha bol bir yapıda bulunan şortun yanı sıra iç tarafında bulunan ve vücudu sıkıca saran tayt sayesinde üst bacak bölgesi ve kalça bölgesi yapılan sporlarda daha fazla desteklenir demek mümkün. Kardiyo egzersizlerinde fitness egzersizlerinde pilates yaparken yürüyüş yaparken, koşarken tenis veya boks karşılaşmalarında ve daha pek çok spor alanında geniş bir kullanım olanağı sağladığı için de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Ayrıca bu şortların dikkat çekici estetik bir görüntüye sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Hem spor şort hem de tayt rahatlığını aynı anda yaşayabilirsiniz

Spor şort Markaları Ve Fiyatları

Hangi sporda tercih edecek olursanız olun şortunuzun dayanıklı bir spor şort olmasına ve dikiş kalitesine dikkat etmelisiniz uzun süreli bir kullanım sağlayabilmeli ve zorlu koşullarda kolay yırtılıp sökülebilen ürünlerden olmamalı. Şort seçerken kaliteli markalardan tercih yapmanız gerektiği söyleyebiliriz. Hem sağlığınızı koruyacak hem de uzun süreli bir kullanım sağlayacaksınızdır.  

 

 

 

Kadın  Şort

 

Kadınlar yaz aylarında gerek sokakta gerek sahil kenarlarında hem günlük hem de koşu veya yürüyüşleri sırasında severek şort modellerini tercih ediyor diyebiliriz. Şort modelleri kısa ve rahat Yapıları ile gerek spor yaparken gerek sıcak günlerde hafiflikleri ve nefes aldıran yapıları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor günlük şort modeli olarak da tercih edilebilen pek çok spor şort model kadınların zevklerine göre pek çok farklı renk ve farklı desenlerde üretilebiliyor. Kadın spor şort modelleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen spor ve modern görünüm sağlayan ürünlerdir. İstediğiniz renklerde siyah kadın spor şortlarını vaz aylarında beyaz kadın spor şortları veya kendiniz sevdiğiniz tarzda renkli spor şortlarını tercih edebilirsiniz.

Kadın Spor Şort

Spor yaparken tercih edilen yaptığınız spora göre farklı özelliklerde pek çok farklı spor şortu üretilmiştir. Spor şort modellerinin bol veya dar şort modelleri olarak üretilmesindeki et büyük etken spor sırasında kendinizi rahat hissedebilmenizdir. Yaptığınız spora göre uygun olarak spor markaları bu şortların üretimini öze4l olarak sağlar ve spor şortlar hafif yapıları nefes aldıran kumaşları, terletmeyen yapıları sayesinde tercih edilir. Uygun spor şort seçimi yaptığınız sporda performansınızı arttıracak özellikler taşır.

Günlük Hayatta Spor şort Rahatlığı

Günlük hayatta da tercih edilen spor şort modelleri kombinleme rahatlığı le günlük hayatta da pratik bir kullanım sağlıyor yaz aylarında vücut tipinize uygun olarak seçeceğiniz spor şortu ise sahillerde ister alışverişte ister hafta sonu kahvaltılında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spor şortlar sayesinde genç modern bir tarz yakarsınız.  Gündüz vakitlerimde spor tişörtler ile kombinlediğiniz spor şortlarınızı akşam vakitlerinde üzerine fermuarlı veya fermuarsız pek çok sweatshirt veya hoodie modelleri ile giyinebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise ister günlük spor ayakkabılarınız ister spor terlik veya spor sandaletleriniz ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Yaza uygun renkleri günlük hayatınıza yansıtabilir neon renkler ve canlı renkleri şort modellerinde tercih edebilirsiniz.

Spor şortların pek çok farklı boyu vardır. Günlük hayatınızda kullanacağınız modelleri vücut tipinize göre yüksek belli modellerden düğmeli modellerden beli büzgülü spor şort modellerinden tercih edebilirsiniz. Kısa model kadın şortların dikkat çektiği kadar diz üzerinde olan şort modelleri ve bermuda kadın spor şort modelleri de kanlar tarafından çokça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Şort modelleri genellikle sentetik ve pamuklu kumaşlardan günlük kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Polyester kumaşlar da spor şortlarında oldukça fazla kullanılır. Kullanılan şortların kumaşlarında en dikkat edilen diğer özelliklerin mevsime uyum sağlaması ve sporcunun hareketlerine uygun biçimde esneklik sağlayabilmesidir.

Nasıl Bir Spor Şort Tercihi Yapılmalı?

 Açık havada yürüyüş yaparken tercih edebileceğiniz şort modelleri sentetik olabilir. Sentetik şort modelleri sayesinde terin cildinize yapışmasına engel olurken rahat bir yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Yürüyüş yaparken vücuda fazla yapışmayan beli büzgülü olarak ayarlanabilir modeller şort belinizi fazla sıkmasını veya belinize dar gelmesini engelleyerek sizin için uygun ve rahat bir biçimde kullanılabilir hale gelebilir.

Pilates yoga meditasyon yaparken kullanılan şortlar esneklik özelliği fazla vücuda tam oturan kumaşlardan üretilmiş olmadılar diyebiliriz. Bu egzersizler için üretilmiş olan şortların hareketlerinize tam olarak gerçekleştirilmesine izin vermesi vücudu sıkmaması ve rahat hissettirirken nefes aldırması gerekir ter emici yapıları sayesinde de vücutta teri belli etmemeli pamuklu kumaş yapıları bu sporlar için iyi bir deneyim sağlayan teri fazla belli etmeyen kumaş yapılarıdır. Vücuda yapışan yapıları sayesinde doğru esneme hareketlerini antrenörünüz rahatça görebilir veya siz de aynada rahatça kendinizi izlerken gerçekleştirebilirsiniz.

Bisiklet harika bir kardiyo egzersizi olmasının yanında kasları da çok iyi bir şekilde destekleyen egzersizlerden biridir bisiklet şortu seçerken jel pedli yapıları olan şortlardan seçmeniz önerilir. Bisiklet şortu modelleri spor yaparken harcanan fazla efora uyum sağlayacak şekilde teri dışarı atan bir kumaş olmalıdır.

Fitness şortlarınızı ise pamuklu ve penye modellerden rahatça tercih edebilirsiniz

Jimnastik ile ilgileniyorsanız bu spora uygun olan şortlar için polyester ve esnek kumaşta modeller tercih edilir. Bu şortlar kısa ve vücudu tam olarak saran formdadırlar. Jimnastik şortlarını bale modern dans ve diğer dans türleri ile ilgilenen sporcular da kolaylık ile tercih edebilir.

Kadın deniz şortları ise sıklıkla satın alınan modellerdir deniz şortu seçerken vücudu fazla sıkmamasına belinin büzgülü olmasına ayarlanabilir bağcıklara sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Deniz şortları kumaş özelliği olarak çabuk kuruyan yapıdadır. Sizi rahat hissettirirken aynı zamanda sürekli kuruluk hissi sağlamak için özel olarak tasarlanan modellerdir diyebiliriz

Kadın tenis şortları yumuşak ve elastik yapıları ile dikkat çeker teri hissettirmeyen özel bir kumaş yapısına sahip olması gereken spor şort modelleri uzun tenis müsabakaları sırasında bile size temiz hissettirmelidir demek mümkün tenis şortlarında dri fit özelliği bulunur.

Dri fit kumaş nedir? Dri fit kumaş teri buharlaştırma özelliğine sahip olan kumalardır bu kumaşlar sayesinde ter sporcunun vücudunda buharlaşır ve sporcuya daima kuru bir his sağlanmasına yardımcı olabilir.

Şortlarınızı yaptığınız spora uygun olacak şekilde küçük ve size gerekli eşyalarınızı yanınızda taşabilmenizi sağlamak adına cepli modellerden tercih edebilirsiniz. Cepli modeller sayesinde pratikliğiniz de artacaktır.

Taytlı Kadın Spor Şort

 Son zamanların trendlerinden biri olan taytlı spor şort modelleri ise pek çok kadın tarafından sevilerek tercih ediliyor taytlı spor şort modelleri farklı spor dallarına uygun olarak kullanabilen rahat ve son teknoloji kumaşlar ile üretilmiş modeller olarak kullanıcısına hem spor hem de iyi bir görüntü olanağı sağlıyor denilebilir. Aynı zamanda uygun sporlar için kullanıldığında taytlı spor şortları vücudun daha hızlı şekillenmesine destek oluyor denilebilir. Taytlı spor şort modelleri hangi sporlar için uygundur? Dışarıda hava aldıran ve daha bol bir yapıda bulunan şortun yanı sıra iç tarafında bulunan ve vücudu sıkıca saran tayt sayesinde üst bacak bölgesi ve kalça bölgesi yapılan sporlarda daha fazla desteklenir demek mümkün. Kardiyo egzersizlerinde fitness egzersizlerinde pilates yaparken yürüyüş yaparken, koşarken tenis veya boks karşılaşmalarında ve daha pek çok spor alanında geniş bir kullanım olanağı sağladığı için de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Ayrıca bu şortların dikkat çekici estetik bir görüntüye sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Spor şort Markaları Ve Fiyatları

Hangi sporda tercih edecek olursanız olun şortunuzun dayanıklı bir spor şort olmasına ve dikiş kalitesine dikkat etmelisiniz uzun süreli bir kullanım sağlayabilmeli ve zorlu koşullarda kolay yırtılıp sökülebilen ürünlerden olmamalı. Şort seçerken kaliteli markalardan tercih yapmanız gerektiği söyleyebiliriz. Hem sağlığınızı koruyacak hem de uzun süreli bir kullanım sağlayacaksınızdır.  

En sevilen kadın Fila spor şort modellerini, Skechers Kadın şort modellerini, Puma kadın şort modellerini, en çok tercih edilen kadın siyah spor şortları, desenli spor şortları, bisikletçi kadın şortlarını birçok model, renk ve beden tercihinden size uygun olanına kolaylıkla Tekem Spor sayesinde ulaşın.

 

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.