Tekem Spor
Tekem Spor

Reebok

Bu kategoride ürün bulunamadı.

REEBOK

1895’de faaliyete giren en eski kuruluşlardan biri olma ünvanını taşıyan Reebok, pump özellikli ayakkabı üreticisi olmasıyla tanınmıştır.  İngiltere menşeili olan firma spor giyim markası olan şirket, Freestyle isimli ayakkabılarını piyasaya sürdükleri andan itibaren spor ayakkabı üretimini temelden değiştiren biçimleri öne sürmüştür. 

Bayanların spora ilgi duymasını tetikleyen firma, üreticisi olduğu spor ayakkabılarıyla inceliğin ve tasarımın hafifliğini tüm dünya geneline sunmuştur.  Aerobic dansının yayılmasında büyük önem taşıyan firma, iyi tasarımlı spor ayakkabının günlük yaşama adapte olmasını ve kabul görmesine öncülük etmişlerdir. 

Fitnees, koşu ve yürüyüş alanında ürettiği ayakkabılarla spor severlerin kullanmaktan hoşlandıkları performans arttırıcı tasarımlarım modelleriyle adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Tekem Spor; Reebok, Adidas, Nike, Puma, Skechers, Asics markalarının yetkili satıcısı olarak piyasaya sürülen en yeni koleksiyonlarının satışını yapmaktadır.  Sitemizde yer alan spor ayakkabıları konforlu ve duyarlı yapılarıyla sportmenlerin haricinde genel kitleye de hitap etme özelliğini taşımaktadır.

Sitemizde devam eden kampanyalar ve avantajlı fırsatlarla ayakkabı severlere, uygun fiyatlı orijinal ürünler sunmaya devam etmekteyiz.  Güler yüzlü hizmetimiz, güvenilir satış politikamızla ayağınızı rahat ettirecek dinamik spor ayakkabılarını sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayın…

Bize
0555 168 20 20
cep numarasından 7/24 ulaşabiliriz
Cookie kullanma koşullarımızı kabul etmiş sayılmaktasınız.