ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Atkı

Özellikle kış aylarında kullanılan atkı modelleri hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar için tercih edilen farklı modellerden oluşurken aynı zamanda atkı modellerinde uniseks modeller bulabilmek de de mümkün atkı genel olarak kıs aylarında soğuktan etkili bir biçimde korunmak isteyen kişiler tarafından omuz veya boyunlarını örterek kullanılıyor. Atkı modelleri sayesinde daha sıcak kış ayları geçirmek de kolaylaşıyor. Atkı modelleri pek çok farklı materyalden üretilebiliyor genel olarak kış aylarında tercih edilse de farklı kumaşlardan üretilirken atkılar mevsimlik olarak da rahatlıkla tercih edilebiliyor. Hem serin havalardan koruyor hem de atkı modelleri sayesinde kıyafetlinizi etkili bir biçimde konbinleyebiliyorsunuz. Aksesuar olarak da kullanılırken atkı modelleri sayesinde kendinizi ister şık atkılarla, ister spor atkı modelleri ile daha iyi hissetmeniz mümkün olabiliyor.

Atkı modelleri yünlü kumaşlardan, pamuklu kumaşlardan, triko kumaşlardan, polar kumaşlardan, kaşmir veya ipek kumaş modellerinden üretilebiliyor. Sık tercih olarak genellikle kaşmir veya ipek gibi modeller tercih edilirken spor modellerden taraftar atkıları, düz renkli atkı modelleri, amblem baskılı atkılar, boyunluk model atkılar pek çok farklı spor markası tarafından farklı modern görünümlerde üretiliyor. Atkılar sayesinde kendinize ister modern ve sık ister genç ve enerjik bir hava katmanız mümkün olabiliyor. Ayıca farklı spor taraftarları tarafından kaşkol atkı modelleri de tuttukları takımın amblem baskıları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor ve kullanılıyor.

Atkı Modelleri Ve Atkı Kullanımı

Atkı modellerinde pek çok farklı çeşit ve model bulunuyor istediğiniz boyutta ve kalınlıkta atkı modellerine Tekem Spor üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem kadınlar Hem erkekler hem de çocuklar için farklı olarak tasarlanan atkılar pek çok farklı kıyafet ile kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Hatta atkı modelleri bazı kıyafet kombilerinin olmazsa olmazı haline bile gelebiliyor demek mümkün. Atkı modellerinde kullanılan kumaş çeşitliliği sayesinde atkı modellerinin kolaylıkla farklı modellerine ulaşabilme avantajı sayesinde herkes kendine uygun bir atkı modelini kolaylıkla buluyor ister siyah atkılar ister beyaz atkılar, ister taraftar atkıları isterlerse rengârenk farklı modeller ile dolaplarını kolaylıkla doldurabiliyorlar. Uzun ve geniş atık modellerinin omuzda kullanımı sayesinde kadınlar tarafından sal atkı modelleri olarak da sevilerek tercih edildiği söylenilebilir. Şal atkı modellerinde mevsimlik olarak triko şal atkılar kışlık olarak ister yün sal atkılar oldukça seviliyor. Her kıyafete uyabilecek renklerde ve desenlerde bulunabilen sal atkı modelleri sayesinde hem spor hem de şık bir görüntüyü rahatlık kazanabiliyorken soğuk havalardan da korunabiliyorsunuz.

Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği kısa atkı modelleri ise kızakların üzerine farklı bağlama stilleri ile oldukça yakışıyor ve erkeklere farklı bir hava katıyor demek mümkün. Farklı modellerde bulunan bu atkılardan fazla kalın olmasının ve doğal bir kumaştan olması sebebi ile pamuklu kumaştan üretilmiş olan atkı modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Her kıyafetinize uyabilecek spor atkı modellerini ister sweatshirtlerle ister şişme mont modelleri isle ister spor yelekler ile isterseniz ise gömleklerinizle dahi kullanabilirsiniz. Kişiye farklı ve daha genç bir hava katan atkı modelleri isle aynı zamanda çok da rahat hissedebileceğinizi söyleyebiliriz.

Çocuklar için de çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alan atkılar alerji yamayan ve onları sıcak tutan kumaşlardan tercih edilerek özenle tasarlanıyor çocukların beğenisini kazanabilecek farklı pek çok desende ve farklı renkte atkılar sayesinde çocuklar kıs aylarını renklendirirken aynı zamanda soğuk havalara kendilerini rahatça koruyabiliyorlar çocuklar için daha çok polar ve yün atkı modelleri tercih ediliyor. Polar kumasın hem alerji yapmaması hem de kolay temizlenebilir bir özelliğe sahip olmasının yası sıra polar atkılar oldukça hafif olan atkı modelleri arasında da yer alıyor bu sebep ile çocuklar için en çok tercih edilen kumaşlar arasında yer alıyor demek de mümkün olabilir.

Atkı modellerini isterseniz bere atkı halinde parça olarak isterseniz ise bere atkı eldiven takımları olarak satın alabilirsiniz. Bu modeller sayesinde kullanım pratikliği yasarsınız ve kombinleme zorluğu çekmezsiniz diyebiliriz. Kışa en çok yakışan farklı renklerden pek çok atkı modeline Tekem Spor sitesi üzerinden veya tekem spor mağazalarından ulaşabilirsiniz. Tekem Spor spor atkı modelleri sayesinde hem her mevsim iyi bir görünüm yakalarsınız. Hem de kış aylarında sıcacık bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Erkekler tarafından düz ve tek renkli veya iki renk şerit desenli atkı modelleri hem günlük hayatta hem iş yeri kombinlerde dikkat çekerken kadınların kullandığı sal atkı modelleri sadece dış mekânlarda değil kapalı mekânlarda da serin havadan korunmak için veya davetlerde aksesuar olarak sıklıkla tercih edilebiliyor.

Atkı Bağlama Önerileri

Atkı bağlamak atkıyı omuz üzerine sadece atarak kullanmak kıyafetlerine uygun bir biçimde gerçekleştirilir. Farklı bağlama taktikleri sayesinde her kıyafetinize farklı bir hava katabilmeniz de mümkün oluyor atkı bağlarken hem kadınlar hem de erkekler pek çok farklı atkı bağlama stillerinden kombinlerine uygun olanını tercih edebiliyorlar.

Klasik olarak kullanabileceğiniz basit bir düğüm atarak kullanabileceğiniz bağlama stilinde atkı modeli hafif bol olarak durur her kıyafetle de uyum sallayabilen bu bağlama stili kolaylığı sayesinde de pek çok kişi tarafından tercih edilir demek mümkün.

Kısa atkılar için boyuna bir kere sararak uzun atkılar için ise oyuna iki kere sararak kullanılan bağlama tekniği ise kazaklar ise oldukça yakışıyor. Kazaklar e gayet iyi bir duruş sergiley4en bu tekniği de pratik bir bağlama stili olarak kullanabilirsiniz.

Kış aylarında en sıcak tutan düğümlerden biri olan ise hem atkıyı boynunuza dolayıp sonrasında bir düğüm atmak hem spor hem de rahatça kullanılan bu bağama tekniğini kış aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz bu bağlama tarzı boyun bölgenizi de oldukça sıcak tutacaktır.

 Fransız atkı bağlama stili ise erkelerin şık kombinlerine oldukça yakışan spor kombinlere ise hem spor hem şık bir stil yakalamaya yardımcı olan bir bağlama stilidir. Atkıyı ikiye katladıktan sonra kalan boşluktan atkı uçlarını geçirerek kullanılan bu bağlama tarzı pek çok erkek tarafımdan sevilerek tercih ediliyor.

Kadınların sıklıkla tercih ettiği bağlama türlerinden biri olan bir başka bağlama stili ise atkı uçarının biri omuz önünde diğeri ise omuz arkasında kalacak sekide uçlarını sarkıtarak olan bağlama tarzı. Salaş kıyafetler ile çok yakışan bu bağlama stili ayrıca hanımlara çok da genç bir hava katıyor diyerek yanılmayız.

Atkı Markaları Ve Atkı Fiyatları

Adidas, Puma, Nike ve pek çok farkı markanın ürettiği atkı modelleri sayesinde her mevsim spor model atkılarınız yanınızda ister günlük ister spor ister şık kombinleriniz ile tercih edebileceğiniz atkı modelleri kıyafetlerinize farklı bir hava katarken aynı zamanda sıcak kalmanızı sağıyor. En cazip atkı fiyatları ve indirimi ürün satın alma fırsatları ile Tekem Spor sayesinde istediğiniz modelde ve renkte atkıya kolaylıkla ulaşabilir zevkinize uyan modeli satın alabilirsiniz. Pek çok farklı ürün üçün ücretsiz kargo avantajlarından ve güvenilir alışveriş imkânından faydalanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.