B-8940
₺63,00 KDV Dahil
B-8360
₺73,00 KDV Dahil
05411001
₺66,42 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
08394901
₺372,42 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
08377203
₺372,42 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
04181702
₺349,90 KDV Dahil
S212503-001
₺99,00 KDV Dahil
S212502-001
₺99,00 KDV Dahil

Ekipman

‘’Ekipman nedir?’ Ekipman bir işi gerçekleştirmek için gerekli olan aletlerin veya ürünlerin tümüne verilen isimdir diyebiliriz. Ekipmanlar sayesinde bir işin veya bir egzersizin gerçekleştirilmesi kolaylaşır. ’Egzersiz yapmak sağlıklı insanların vazgeçilmezleri arsında yer alıyor diyebiliriz. Pek çok farklı egzersiz türünden kişi kendine uygun olan egzersizi tercih edebilir. Egzersiz yaparken uygun kıyafetler giymen uygun ayakkabılar kullanmak kadar uygun bir ekipmana sahip olmak da oldukça önemli bir husustur. Egzersizler sayesinde kişi gün içerisinde kendini daha enerjik hisseder düzenli olarak egzersiz yapan ve su içen insanların diğer insanlara oranla daha genç bir görünüme sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Egzersizler kişinin hem vücuduna hem de kişinin zihinsel sağlığına fayda sağlayabiliyor. Size uygun olan egzersiz dalını ister amatör ister profesyonel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Egzersiz yaparken doğru bir şekilde egzersiz yapmak kas sağlığına daha fazla fayda sağlıyor ve yanlış hareketlerden kaynaklı olan sakatlanmaların en aza inmesini sağlıyor. Egzersiz sırasında doğru ekipmanlar ve doğru egzersiz kıyafetleri kullanıldığında da egzersiz vakti daha keyifli ir biçimde geliyor demek mümkün. Doğru egzersiz ayakkabıları, doğru kıyafet tercihi sayesinde daha az enerji harcayarak egzersizden en yüksek verimi alabiliyorsunuz. Egzersiz ekipmanlarının da faydaları tamamen buna yöneliktir kişinin egzersiz vaktini daha kaliteli hale getirir ve ekipmanlar sayesinde egzersiz yapmak kolaylaşır. Kişisel ekipmanlar kişinin egzersizlerini daha iyi hale getirirken saha ve alan ekipmanları ise egzersizin uygun bir biçimde yapılmasına olanak sağlar demek mümkün. Tekem Spor sitesi üzerinden pek çok farklı ekipmana ulaşabilir. Si<in için uygun olan ekipmanı kolaylıkla satın alabilirsiniz H           er egzersiz türünde farklı kas grupları çalışıyor ve egzersiz çeşitleri kişiye farklı faydalar sağlıyor demek mümkün. Bu yüzden her egzersiz için ekipmanlar da spor türüne göre değişiklik gösteriyor ve pek çok farklı takım ürününe ulaşmak mümkün oluyor diyebiliriz.

Tekem Spor üzerinden Futbol ekipmanları, basketbol ekipmanları, fitness ekipmanları, yüzücü ekipmanları gibi sizin için uyguhn olan egzersiz türü için özel olarak kullanılan ekipman çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir ister Tekem Spor mağazalarından ister Tekem Spor sitesi üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Spor Ekipmanları

Pek çok farklı amaca hizmet eden ekipmanlar gerek kişisel gerek saha ekipmanları olsun son derece gereklidirler diyebiliriz.  Tekem spor üzerinden ulaşabileceğiniz futbol ekipmanları içerisinde Futbol dizliği ve tekmeliği, futbol topu, kaleci eldiveni gibi ürünler bulunuyor futbol ekipmanlarından sporu gerçekleştirirken kullanılması zorunlu olan bu egzersiz ekipmanlarından dizlik ve tekmelik sayesinde bacaklarınız darbelere karşı korunuyor diyebiliriz. Dizlik ve tekmelikler kaliteli yapıları sayesinde sakatlanma riskini oldukça düşürüyor diyebiliriz. Dizlik ve tekmelikler aynı zamanda profesyonel futbol maçlarında kullanılması zorunlu olan ürünler arasında yer alıyor. Dizlik ve tekmelikler yapı olarak sert ve kaliteli malzemeden oluşurlar ve ayarlanabilir bantlara sahip olabilirler kadınlar erkekler ve çocuklar için farklı boyut ve bedenlerde olarak üretilebilen dizlik ve tekmelik modellerinden kaliteli olanlardan tercih etmek hem sporcuya spor sırasında rahat hissettirir hem de kaliteli ürünleri uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Tekem Spor ürerinde bulabileceğiniz bir diğer futbol ekipmanı ise futbolun olmazsa olmazları arasında yer alan futbol topları farklı futbol topu modellerinden ister halı sahaya ister çim sahaya uygun olanını farklı kalite ve farklı boyutlarda Tekem Spor sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Kalecilerin ekipmanlarının arasında önemli bir yere sahip olan kaleci eldivenlerini hem amatör hem de profesyonel sporcular tercih ediyor eldivenler topun kontrolünü kolaylaştırıyor diyebiliriz. Eldivenler sayesinde kaliteli malzemeden üretilmiş olanlar elde kayma yapıyor aynı zamanda elde olan terlemeyi tamamen önlüyor sporcu maç sırasında kendini daha iyi hissediyor. Kaleci eldivenlerinde hem kemikli kaleci eldiveni hem de kemiksiz kaleci eldiveni bulunuyor. Kaleci eldivenlerinde kemikli olan –n modeller profesyonel futbolcular tarafından tercih ediliyor bu modeller ellerin sakatlanma riskini parmakları destekleyerek oldukça azaltıyor diyebiliriz. Spor sırasında da sporcunun daha iyi bir performans çıkartması üzerinde etkili olabiliyor. Kaleci eldiveni modellerinden dilerseniz kemikli kısmı çıkartılabilen modellerden tercih ederek eldivenleri ister profesyonel maçlarda isterseniz arkadaşlarınızla eğlence için oynarken kullanabilirsiniz.

Tekem spor üzerinden ulaşabileceğiniz basketbol ekipmanları içerisinde basketbol kıyafetleri ve basketbol için uygun ayakkabılar dışında basketbol topunun da bulunduğunu söyleyebiliriz. Basketbol topları futbol toplarından çok daha farklıdır hem oyuna hem de zemine uygun olarak basketbol topları oyunu daha iyi bir biçimde oynanabilir hale getirmek için özel olarak tasarlanmış modellelerdir. Basketbol toplarının farklı boyutlar vefarklıoo basketbol topu ölücüleri bulunur demek mümkün. En kaliteli basketbol ekipmanlarına ve en kaliteli basketbol toplarına Tekem Spor üzerinden ulaşabilir. İhtiyacınız olan basketbol ekipmanları alışverişlerini site üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Yüzme Sporu için özel olarak kullanılan yüzücü ekipmanları içeresinden kişisel ekipmanlar arasında bulunan yüzücü gözlüğü ve yüzücü bonesine de Tekem Spor ile ulaşmanız mümkün. Yüzücü gözlükleri ve yüzücü boneleri yüzme egzersizleri yapan herkesin hem havda hem de denizde kullandığı ekipmanlar arasında yer alıyor. Yüzücü gözlükleri sayesinde daha iyi bir yüzme performansı çıkartmanız sağlanabilir. Boneler sayesinde su içerisinde kaymanız kolaylaşır ve saçlarınız performansınızı edilemez Tekem Spor üzerinden silikon bonelere, lateks bonelere ve kumaş bonelere kolaylık ile ulaşabilirsiniz. Kendinize uygun olan boneyi farklı desen ve model seçeneklerinden tercih eğilir yüzerken dahi kendinizi yansıtabilirsiniz.

Bireysel sporlar yaparken salonda evde veya açık havada egzersiz gerçekleştirirken de ekipmanlara ihtiyaç duyuyoruz. Fitness günümüzde erkekler için de kadınlar için de oldukça popüler bir spor konumunda iyi fitness ekipmanları tercihi sayesinde ise kişi çok daha az enerji ve vakit harcayarak ileri düzende performans sağlayabiliyor ve istediği vücuda ulaşması kolaylaşıyor.

fitness ekipmanlarına kolayca ulaşmanız mümkün sağlıklı bir egzersiz yapabilmenize yardımcı olan fitness eldivenleri sayesinde spor sırasında elleriniz daha az zarar görebilir ve çıplak e ile kaldırdığınız ağırlıklarımdan daha ağır ağırlıkları taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda Tekem Spor üzerinden farklı ağırlık ekipmanların a ve damlılara ulaşmanız da mümkün ağırlık ekipmanları sayesinde kendi vücut ağırlığınızı kullanarak yaptığınız spordan çok daha fazla bir verim almanız mümkün olabilir. Vücut ağırlıklar sayesinde daha fazla enerji harcar ve kas gelişimi buna oran ile daha hızlı bir biçimde gerçekleşir demek mümkün.

Spor Ekipmanları Markaları ve Spor Ekipmanı Fiyatları

Spor ER ekipmanlarını pek çok farklı fiyatta bulabilirsiniz her spor için kullanılan farklı kalitede far5klı ekipman ürünleri bulunuyor. Spor ekipmanı tercih ederken dikkat etmeniz gereken nokta kaliteli ve size uzun bir süre ku8llanım sağlayabilecek ekipmanlar olması bazı ekipmanlar yapısı gereği düşük fiyatlı olabiliyorken bazı ekipmanları iaşe daha pahalı olarak bulabilirsiniz. Bunun sebebi se kullanılacak olan takım malzemesinin tasarımında kullanılmış materyallere ve ekipmanın işlevine bağlı olarak değişiyor diyebiliriz. Tekem Spor mağazaları ve Tekem Spor sitesi üzerinden pek çok farklı markanın kaliteli spor ekipmanlarına en cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tekem Spor’a özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.