Bileklik

Bileklik modelleri pek çok kişinin severek tercih ettiği aksesuar grubu arasında yer alıyor.

Bileklik modellerini taktığınız çanta ile ister günlük hayatta ister spor yaparken rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz

Bileklik modelleri sık modeller olarak da spor modeller olarak da pek çok kıyafet ile birlikte hem kadınlar hem de erkekler tarafından çokça sevilerek kullanılan aksesuarlar arasında yer alıyor. Spor ve egzersizler sağlıklı kişilerin hayatında büyük bir önem taşıyor ve spor yaparken kullanılan ekipmanların da tam olması kişiye büyük bir atı sağıyor spor bileklik modellerinin farklı işlevlerde kullanımı sayesinde sporcular kendilerini daima daha iyi hissedebiliyor.

Şık bileklik modelleri iste günlük hayatta davetlerde özel yemeklerde tercih edilen modeller olarak gize çarpıyor.

Spor bileklik modellerini de sadece spor yaparken değil günlük yaşamınızda da spor kombileriniz ile veya günlük kıyafetleriniz ile kullanabilmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Spor Bileklik Modelleri

Pek çok farklı modelde ve renkte üretilen bileklik modelleri genel olarak uniseks ürünler olarak kullanılsa da kadın spor bileklik modelleri ve erkek spor bileklik ve çoraplar olarak farı bileklik modelleri göze çarpıyor. Spor bileklik modelleri içinde farklı renk ve farklı tasarımları ile hem daha iyi bir spor performansına yardımcı oluyor veya günlük hayatta ya da egzersiz yaparken daha iyi bir görünüm sağlamanıza modern aksesuarlar olarak destek sağlıyor diyebiliriz.

Spor bileklik modellerine pek çok farkı tarzda ulaşabilirsiniz.

Sporcu bilekliği olarak adlandırabileceğimiz bileklik modelleri genellikle havlu kumaştan üretilen bileklik modelleridir. Bu bileklik modelleri sayesinde özellikle basketbol voleybol tenis gibi spor aktivitelerinde bulunuyorsanız terinizi silmek ve ter yüzünden performansınızın olumsuz etkilenmemesini sağlamak kolay olacaktır. Hareketli, dinamik sporları yapan sporcular için pratik bir ku8llanım sağlayan bu bileklik modelleri sayesinde çok daha rahat bir spor suresi geçireceğinizi belirtebiliriz. Havlu bileklik modellerini özellikle basketbolcular tarafından havlu bandanalar ile kullanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Havlu bandanalar ile neredeyse aynı işlevi taşıyan havlu bileklik modelleri terinizi silerken zaman kaybı yasamamanıza spor sırasında yardımcı oluyor demek mümkün.

Eklem Koruyucu Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri spor yapan kişiler için sadece havlu bileklik olarak değil eklem destek bilekliği olarak da üretiliyor bu bilekliklerin aynı zamanda omuz, dirsek, parmak için olanlarını da kolaylıkla bulabileniz mümkün

Destekleyici bileklik modelleri aynı zamanda kişi için koruma görevi de görüyor egzersizler sırasında eklemlerin kontrolsüz hareketini engelleyerek sporcuya destek olan bu modeller sayesinde saçlar eklemlerini daha kontrolü bir şekilde hareket ettirirken aslarının düzgün coşmasına da destek sağıyor demek mümkün. Bu modellerin tamamen bileği saran bir bicimde esnek yapıda olması ve kaliteli materyallerden üretiliyor olması sayesinde sporcunun eklemlerindeki yoğun terlemeyi de önlüyor ve teri hızlıca dışarı atıyor demek mümkün. Bu bileklik modelleri pek çok farkı tarzda bulunabiliyor. İster bantlı bileklik modellerinden isterseniz ise tamamen kavrama sağlayan modellerden kendinize uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Eklem koruyucu bileklik modelleri egzersizleriniz sırasında salığınızı ve iskelet yapınızı doğru bir biçimde desteklemeye yardımcı olarak daha iyi bir spor performansı göstermeniz üzerinde de olumlu etkileri olacaktır demek mümkün.

Bazı sporcular ise bileklik modelleri yerine eklemlerini desteklemek adına eklemleri desteklemek adına bantlar tercih edebiliyor. Esnek yapılı bantlar sayesinde de spor sırasında kendinizi oldukça rahat hissedecek ve tıpkı banı koruyucu bileklik modelleri gibi bileğinize uygun bir biçimde ayarlayabileceksiniz diyebiliriz.

Bant model olarak üretilen bileklikler normal destekleyici bilekliklere göre daha az işleve sahip oldukları için tercih edime oranı daha düşüktür yine de sakatlanma riski daha az olan spor dallarında bu bileklik modelleri cazip fiyatları sayesinde çokça rağbet görüyor diyebiliriz. 

Koruyucu bileklik modellerini tercih ederken hareketlerinize tam anlamıyla uyum sağlıyor olmasına özen göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Bu bileklik modelleri ele tam olarak oturmalı ve elinizin bir uzantısıymış hissi veriyor demek mümkün.

Denge Bileklikleri

Güç ve denge bileklikleri egzersiz yapan profesyonel veya amatörler için oldukça fazla tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Güç bileklikleri olarak da sıklıkla tercih edilen bu modeller sayesinde kişiler kendini çok daha rahat hissediyor. Güç veya denge bilekliklerinin amacı. Yaşam koşullarından kaynaklı organlar içerisinde oluşan kirliliği nötrlemek kişiye denge sağlamak ve kişinin enerji kullanımını daha verimli bir hale getirmek diyebilmek mümkün.

Stres, çevrede oluşan hava kirliliği ve daha pek çok nedenden oluşabilen vücutta oluşan negatif iyon eksikliğini gidermek amacı ile oluşan bu bilekliklerin üzerinde bunun sağlanmasına yardımcı olacak hologramlar bulunuyor. Vücuda bir metrelik bir mesafe üzerinden etki sağlayabilen bu bileklik modelleri kişi üzerindeki nedensiz bitkinlik halini de gidermeye yarımcı oluyor denilebilir.

Vücut enerjisinin düzenlenmesinde katkısı bulunabileceği düşünülen denge bilekliklerini pratik kullanımları ve modern görünümleri sayesinde hem sporcular hem de insanlar günlük Hayatlarında da tercih edebiliyor. Özellikle çalışan insanlar, sürekli bilgisayar başında çalışan insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu bileklik modellerinin teknolojiden kaynaklı vücutta oluşan olumsuz etkileri de azaltabileceği söyleniyor.

Bileklik modelleri aynı zamanda kişilerin zevklerine uygun olarak da tasarlanıyor. Farklı pek çok materyalden üretilebilen denge bilekliklerinin S, M, L. XL gibi farklı bedenleri bulunuyor herkes kendine uygun olan bedendeki bileklik modelini rahatlık ile tercih edebiliyor. Bileklik modelleri içerisinde aynı zamanda günümüzde sürekli teknoloji ile iç içe olmak zorunda kalan çocuklar için de farklı modeller üretiliyor demek mümkün. Her renkte bulabileceğiniz denge bileklikleri modelleri içerisinden pembe denge bilekliği modelleri mavi denge bilekliği modelleri siyah denge bileklikleri sarı denge bilekliği gibi renklerine kolaylıkla ulaşmak çok kolay spor kombinlerinize ve günlük kıyafetlerinize uyum sağlayabilen renkleri sayesinde size de farklı bir hava katıyor. İster şık İster spor kombinlerinize denge bilekliği modelleri kolaylıkla uyum sağlıyor ve görünüş olarak da oldukça beğeniliyor diyebiliriz.

Bileklik Modelleri Fiyatları

Bileklik modellerinin sporcular için pek çok farklı tarzda üretildiğinden bahsettik. İster koruyucu modeller ister denge bilekliği modelleri, ister ter havlu bilekliklerden kendinize ve yaptığınız egzersize uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Kaliteli markalardan aldığınız kaliteli materyallerden üretilen bileklik modellerini uzun süre kullanmanız ve kolaylıkla temizlemeniz mümkün siyebiliriz. Pek çok farklı bileklik modelini Tekem Spor sitesi üzerinden kullanım amacınıza uygun olarak farklı renklerde ve farklı tarzlarda bulabilir, her yerde rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çok fazla işlev ve fayda sunan bileklik modellerinin aynı zamanda harika birer hediye olduklarını da söyleyebiliriz. Özellikle güç ve denge bileklikleri kişinin günlük hayatının olumlu yönde etkileyebilecek modeller oldukları için farklı renk ve beden seçenekleri sayesinde birçok kişinin favorisi haline gelebiliyor.

Her model bileklik için işlevine bağlı olarak farklı fiyatlarda ürünler bulabilmek mümkün.             Bileklik modellinin kullanım amacına ve özelliklerine, modellerine göre bileklik fiyat aralıklılarının geniş bir biçimde olduğunu söylemek mümkün.

Tekem spor sayesinde istediğiniz her tür egzersiz için uygun bileklik modelle4rine ulaşmak çok kolay. Cazip fiyatlardan ve çeşitli ödeme imkânlarından Tekem Spor’a Özel indirimlerden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.