101265957
₺664,30 KDV Dahil
₺949,00 KDV Dahil
101369445
₺223,93 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil
101341018
₺480,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
101373121
₺223,93 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil
101369444
₺223,93 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil
101502371
₺2.099,99 KDV Dahil
101501743
₺1.119,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
101501758
₺1.119,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
101501745
₺1.199,00 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
101502370
₺2.099,99 KDV Dahil
101501753
₺1.119,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
101513510
₺1.699,99 KDV Dahil

U.S POLO ASSN markası günümüzde oldukça dikkat çeken bir markadır markayı seven ve kullanan oldukça geniş bir kitleye sahiptir. Hem rahat hem şık ürünleri ile dikkat çeker Polo ürünleri hem günlük hayatta hem de sporda rahatça kullanabileceğimiz ürünler sunar, kalite ve şıklığı bir arada yakalamayı hedefleyen bu firmanın kökleri 1881 yılında atılmıştır.  1890larda polo sporu için olan ürünleri tam anlamı ile gündeme oturmuş ve günümüze kadar ulaşmıştır.

U.S polo ne zaman kuruldu? U.S POLO markası 1890 yılında kuruldu ‘’kralların sporu’’ olan polo sporuna yönelik bir giyim oluşturma hedefi ile yola çıktığını söyleyebiliriz. U.S Polo Assn. Amerika birleşik devletleri de yönetimde olan Birleşik Devletler polo birliğinin de resmi markasıdır.  Markanın tam isim açılımı ise United States Polo Associationdur.

U.S Polo Assn. ürünlerinin ilk kurulduğu nadan itibaren göze çarpan ve diğer markalardan ayırt edici tasarımlarda olduğunu söylemek mümkün. Bu marka ürünlerinde hep belli şık ve rahat tarzı benimser ve alıcısına yansıtır. İlk başlarda polo oyuncuları ve seyircileri tarafından oldukça fazla tercih edilen marka kurulumundan kısa süre ona birçok ülkeye yayılarak büyük bir başarı elde etmiştir demek mümkündür. Bunu hem ürünlerinin başarılı tarzıyla hem de günlük hayatta da şık ve rahat tercihler sunması ile elde etmiştir diyebiliriz. Markanın ürün özelliklerine bakarsak belli bir renk ve tarzdadır, amblemi ve logosu her zaman dikkat çekici ve ayırt edici görünüyor. Kralların sporun olan Polo sporunu simgelediği için de şık sadece ve temiz görünümden ödün vermediğini söylemek mümkün oluyor. Her ürününde mutlaka kendi markasına ait olan özel arma özenle yerleştiriliyor ve ürünlere farklı bir hava katıyor diyebiliriz.  

Ürünleri şuanda 130’dan fazla ülkede satılıyor marka içeriğinde sadece kadın, erkek, çocuk giyim ürünleri değil aksesuarlar ev eşyaları çantalar, ayakkabılar, dikkat çekici güzellikte saatler de bulabilmek mümkün.

U.S Polo Assn. amblemine daha dikkatli baktığımızda Polo oyun temasının önde oluşunun göze çarptığını söylemek mümkün Polo oyunundan kısaca bahsedecek olursak; Polo oyunu temel olarak at üzerinde oynanan bir oyundur. Oyun iki rakip takım halinde oynanır temel amacı takımlardan birinin diğerine gol atması gerekir, açık veya kapalı sahada oynanabilen bir oyundur. At üzerinde oynanan bir oyun olduğu için rakiplerin eşit şartlarda oyun sürdürmesini sağlar demek mümkündür. Diğer rakip takımlar halinde oynan oyunlarda fiziksel üstünlük ön planda olabiliyorken bu oyunda önemli olan beceridir demek mümkün. Polo at üzerinde oynan hokey sporunu andıran faKat topu uzun tokmak biçiminde bir sopa ile kaleye sokmayı amaçlayan bir spor dalıdır.

Polo sporunun dikkat çekmek istediği nokta oyunu izleyen ve oynayan herkesin rekabet ve takım duygusunu yaşamasını sağlamasıdır. Ayrıca at ile oynanan bir spor olduğu içinde uyum içinde olmanın ne kadar önemli olduğunu vurguladığını belirtebiliriz. Bu uyumu ürünlerinde de harika bir biçimde görebildiğimizi söylemek ile yanılmayız Dünyanın en eski binicilik sporu olan polo kıyafetlerinde ve diğer bütün ürünlerinde de eskimeyen evrensel bir tarzı yansıtmaya çalışıyor. Markaya dışarıdan bakıldığında hem rahat hem gündelik hem de Amerikan tarzını yansıtmada gayet başarılı Marka logosunda mavi ve kırmızı renkler hakimdir.  Polo oyununu temsil eden arka arkaya iyi oyuncu ve atları yer alıyor marka amblemine dikkatle baktığımızda o an aralarında olan rekabet dikkat çekiyor diyebiliriz. Kırmızı renkli olarak marka adı net bir yazı stili ile logo simgesinin altında bulunuyor ve marka adının altında da ‘’since 1890’’ ibaresi yer alıyor. Şık ve net bir marka tasarımına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

U.S polo Assn. Markası 1997 yılında Türkiye`ye katıldı bu katılım Aydınlı grup tarafından sağlanmıştır. Aydınlı grup şirketi Polo için ana lisans sahibidir. Polo markasının tasarım ve ürünlerinin oluşturulması bu sirket tarafından de sağlanır ve birçok ülkeye gönderilir.  

Polo markasının çok geniş bir ürün skalası olduğundan bahsetmiştik günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkan ve birçok mağazaya sahip olan polo markasının ürünleri nelerdir?

 Rahat, klasik, spor ve şık Amerikan tarzını hedefleyen firmanın ürünleri koleksiyon olarak: Polo ayakkabı, Polo eşofman, Polo etek, Polo elbise, Polo gömlek, Polo kaban, Mont Polo sweatshirt, polo şort, polo triko kazaklar, polo hırkalar, polo t-shirtler, polo ev giyim ürünleri, polo yelekler rahatlıkla görebileceğimiz ürünler arasındadır.  Bunun dışında Polo markası çok şık klasik ve modern tarza ayakkabı cüzdan ve çantalara da sahiptir. Hem kış mevsimine hem de yaz mevsimlerinde şıklığıyla öne çıkan ürünleri sayesinde her mevsim şık görünebilirsiniz. Sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürerek hem günümüze sürekli uyum sağlayan hem de kendi tarzına sadık kalıp günümüze uyarlanan bir marka olduğu söylemek mümkündür. Polo ürünlerinin alıcılar üzerinde güzel durmasını hedefleyen bir markadır bu yüzden her insan için kişisel deneyim sağlamayı kolaylaştıran birçok çeşitte ve renkte ürünü piyasaya sürer. Her vücut tipine ve here zevke uygun ürünleri bu marka sayesinde kolaylıkla bulabilirisiniz. İş yerlerinizde polo gömlekleri hatta tatillerde polo yaz ürünlerini, kışları polo atkı polo bere polo eldivenleri sıklıkla görebilirsiniz. Bu sayede spor şıklık algısının dışında günlük hayatımızda da uyum sağlamış ve her yerde görebileceğimiz bir marka haline gelmiştir diyebiliriz. Bir markanın sürekli göz önünde olması her yerde kullanılan farklı amaçlara hitap eden ürünler barındırması hayatımızın her alanında bizi sarıp sarmalaması harika bir duygudur diyebiliriz. Tüm ihtiyaçlarımıza cevap vermeyi amaçlayan bir marka olduğunu da buradan rahatlıkla anlayabiliriz.

Ayakkabıları da bir o kadar dikkat çeken bir marka olan polo ayakkabıları için özel hava alan bir teknoloji sağlıyor polo ayakkabılar ayağı terletmez ayağa nefes aldırır ve üstün kalite sayesinde büyük bir rahatlık sağlar da diyebiliriz.

Polo her ürününde öncelikli olarak ürün kalitesine önem verir ve alıcısına yüksek kalite sunar.

Polo gömleklerde ve diğer giyim ürünlerinde de yüksek kumaş kalitesi ile dikkat çeken bir firma olduğunu söylemek mümkündür.

Çocuklar için özel olarak ürettiği ürünler de polo markasının sevilerek kullanılan ürünlerindendir demekle yanlış yapmış olmayız

Orijinal U.S Polo Assn. ürününü nasıl anlarım?

Polo Ralp Lauren ve ABD Polo Derneği markaları sıklık ile karıştırılmaktadır. İki marka da orijinal markadır.

U.S polo markası Amerika Birleşik Devletleri tarafından üretilmiştir. Resmi bir temsil markasıdır.

U.S polo ürünlerinde  ''not affiliated with Polo Ralph Lauren corp.'' İbaresine yer verilir bu ibareyi ürün etiketlerinde görebilirsiniz.

U.S Polo Assn. Markasının fiyatları nedir?
Türkiye`de üretimi tasarımı ve satışının yapıldığı bu firma ülkemizde çok avantajlı ve cazip fiyatlar eşliğinde karşımıza çıkıyor. Tabii ki her ürün, ürün özelliğine kumaşına göre fiyatında değişiklikler gösteriyor. Kalite ürün özelliği ve fiyat konusunda oldulça orantılı ve avantajlı sunan bir kuruluş olan U.S Polo Assn. her yaştan müşterisi olan her zaman trend bir marka olmaya devam edecek gibi de görünüyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.