ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Boyunluk

Boyunluklar pek çok farklı modelde ve tarzda üretilir temek olarak boyunlukların kullanılma amacı boyun çeresine koruma sağlamaktır aynı zamanda boyunluklar erkekler kadınlar ve çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen modellerdir. Her mevsime uygun olarak üretilen boyunluklar hem şık hem spor hem de tesettür model boyunluk olarak kullanıcılara pek çok farklı fiyatta sunuluyor diyebiliriz.

Özellikle egzersiz yapanların olmazsa olmaz bir aksesuar çeşidi olan boyunluk modelleri sayesinde sporcular değişik hava koşullarına karşı boyunluk ile kendilerine koruma sağlayabiliyor. Kışlık yazlık ve mevsimlik olarak farklı kumaşlarda üretilen boyunluklar sayesinde egzersizleriniz sırasında kendinizi çok daha rahat hissedebileceğini söylememiz mümkün. Performanslar sırasında koruyucu bir görevi de üstlenen boyunluklar sporcunun performansı da olumlu yönde etkiliyor demek mümkün.

Spor Boyunluk Modelleri

Spor kıyafetler, Spor ceketler, spor montlar, spor yelekler,  atkılar, eldiven modelleri  sweatshirtler ile kullanılmaya uygun olarak üretilen boyunluk çeşitleri kışa uygun veya mevsimlik olarak üretilirken, penye boyunluk modelleri ise spor tişört modelleriniz ile farklı renk ve desenleri sayesinde kolaylıkla uyum sağlayabilir. Spor boyunluk modelleri her hava koşuluna uyum sağlayabilecek ve egzersiz performanslarını olumsuz etkilemeyecek şekillerde oluşturulmuşlardır. Spor boyunluk modelleri kayak için üretilen boyunluklar, bisikletçi boyunluğu, spor kar maskesi, kayak boyunluğu,  çift 5taraflı boyunluk, erkek boyunluk modelleri, kadın boyunluk modelleri, çocuk boyunluk modelleri olarak karşınıza çıkabilir ayrıca boyunluk modelleri içerisinde farklı desenli boyunluklar, renkli boyunluklar. Düz renkli boyunluklar da bulabilmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Boyunluk modellerini isterseniz lastikli isterseniz bantlı isterseniz bağlamalı modeller asasından yaptığınız spora uygun bir biçimde tercih edebilirsiniz. Kayak sporu yaparken kullanılan boyunluklar soğuk hava koşullarına uyum sağlayabilecek bir biçimde yünden üretilmiştir. Kayak için boyunluk tercihi yaparken isterseniz sadece boyun bölgesini koruysan yün boyunluk modellerinden isterseniz kar maskesi şeklinde olan boyunluk modellerinden kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Boyunluklar sayesinde karlı havalarda yapılan kayak egzersizlerinde vücut ısınızın düşmesine destek olunmaya çalışılır. Ayrıca kayak için üretilen boyunluklar kayak yaparken diğer ekipmanlarımıza da uyum sağlar ve kullanılması kolaydır demek mümkün. Boyunluk modelleri arasında kış aylarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan polar kumaşlı boyunluklar özellikle doğa yürüyüşlerinde ve diğer outdoor sporlarda sıklıkla tercih ediliyor Alerji yapmayan ve terlemeyi önleyen kumaş yapısı sayesinde polar boyunluklar outdoor spor sevenlerin favorisi haline geliyor demek mümkün. Polar boyunluklar hafif ve ince bir yapıda olmasına rağmen performans olarak boynu soğuktan ve rüzgârdan korumada oldukça önemli bir etki gösterir demek mümkün.

Polar boyunluk modelleri haricinde yine kış ayları için tercih edilebilen fakat mevsimlik olarak daha dikkat çekici olan pamuklu boyunluk modelleri sayesinde her mevsim rahat hissedebilirsiniz. Bahar aylarında ve yaz aylarında terleme yapmayan boyunluk modelleri aynı zamanda soğuk havalarda da sıcak kalmanıza yardımcı oluyor doğal bir kumaş olan pamuk kumaşlı ürünler sayesinde hassas deriye sahip olan boyun kısmında da alerjik bir reaksiyon görülme riski oldukça değişiyor.

Farklı materyallerden üretilebilen boyunluk modellerinin kumaşları özellikle esnek kumaşlardan tercih ediliyor diyebiliriz bu sayede boyunluklar vücudunuza kolaylıkla uyum sağlayabiliyor ve rahat ayrıca konforlu bir kullanım vadediyor demek mümkün.

Bisikletçi boyunlukları kayak boyunluklarına göre daha küçük ve daha ince yapıda üretilir. Genellikle bağlamalı modellerden tercih edilen bisikletçi boyunlukları hem kullanışlı olması hem de estetik bir görüntü sağlaması sayesinde pek çok işi tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Bisikletçi boyunluklarında dikkat çekici bir görüntü sağlanması ve gece karanlığında bisiklet sürüşü gerçekleştikten kişinin kendini daha rahat bir biçimde gösterdiği neon renkler ve farklı renklerde üretilen bisikletçi boyunluk modelleri sayesinde egzersiz sırasında boynunuzda ter oluşması engellenir bu sayede boyun tutulmaları gibi problemleri en az şeklîde yaşayabilirsiniz. Ayrıca egzersizler sırasında tamamen temiz hissedebilmenin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Terleme yüzünden rahatsız olmayan sporcu egzersizler sırasında kendini daha rahat hisseder bisikletçi boyunluklarında bağlanabilir modeller haricinde olan esnek yapılı bisikletçi boyunlukları da soğuk veya rüzgârlı havalarda ağız ve burun kısmını kapatacak bir biçimde kullanılarak daha etkin bir koruma sağlanmasına yardımcı olunur.

Boyunluk neden kullanılır? Boyunluklar spor egzersizleri sırasında boynun deforme olmasını engeller ve sporcu sağlığını düşünerek oluşturulmuş modellerdir diyebiliriz. Boyunluk modelleri sadece soğuk hava koşullarından veya yağmurlu rüzgârlı havalarda değil aynı zamanda güneşli havalarda kullanılarak güneşten korunmaya yardımcı olabilir.

Koşu veya yürüyüşe uygun olan boyunluk modelleri sayesinde özellikle açık hava egzersiz yaparken oldukça rahat hissedebileceğinizi söylemek mümkündür.

Hem erkeklerin hem de kadınların tercihi olan boyunluklar genellikle uniseks olarak üretilen ürünler olsa da kadınlar ve erkekler için oluşturulmuş olan ve farklı tarzlara da hitap eden pek çok rengi bulunur diyebilmek mümkün. Dikişli boyunluk modellerinden dikişsiz boyunluk modellerine kadar pek çok farklı boyunluk modelinden ister beyaz boyunluk, ister siyah boyunluk, isterseniz ise kırmızı boyunluk gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Sporcular için üretilen boyunluklar şık tasarımları ve değişik kullanımları sayesinde günlük hayatta da farklı kombinler ile karışımıza çıkıyor. Boyunluklar günlük kullanımda da kullanıcılara spor bir sıklık sağlıyor ayrıca spor kombinlere farklı tasarımları sayesinde renk katıyor diyebiliriz. Spor boyunluk modelleri aynı zamanda buff olarak da biliniyor. Boyunluk kullanımı hem günlük hem de egzersizlerde bir trend olarak da adlandırılıyor boyunluklar sadece boyun bölgesinde değil bileklere bağlanarak kullanıldığında bileklik ve farklı şekillerde baş bölgesine bağlanarak kullanıldığında iyi bir güneşlik görevi görüyor. Günlük kullanımı da çok fazla yaygın olduğu için pek çok farklı modelde ve desende karşımıza çıkan eğlenceli boyunluk modelleri de mevcut. Özellikle motosiklet sürücüleri tarafından sıklıkla tercih edilen farklı boyunluk modelleri onların günlük kullanımında tarz olarak oldukça büyük bir yere sahip olduğu da söylenilebilir. Tekem Spor ’da pek çok farklı boyunluk modeline kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün olabiliyorken ister günlük olarak isterseniz ise egzersizlerinize uygun olarak rahatça kullanabilir dilerseniz farklı spor kombinleriniz için tamamlayıcı aksesuar modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Boyunluk modellerini hem bere hem bileklik olarak kullanabiliyorken boyunluklar için kombin yaparken farklı bere modellerinden destek alarak farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Boyunluk fiyatları

Boyunluk fiyatları farklı aralıklarda yer alabiliyor kaliteli bir boyunluk modelini uygun yıkama koşullarında yıkayarak kullandığınız takdirde uzun bir süre kullanmanız da mümkün olabiliyor. Boyunlu8k modeli seçerken cazip fiyatlı pek çok alanda rahatça kullanılabilir modellerden tercih etmemiz öneriliyor diyebiliriz Tekem Spor sitesi üzerinden istediğiniz boyunluk modelini farklı kumaş seçenekleri ile tercih edebilir pratik ve rahat kullanımın avantajını yasayabilirsiniz. Boyunluk modellerini Tekem Spor sitesi üzerinden veya Tekem Spor mağazalarından uygun fiyatlar ile satın alabilmeniz de mümkündür. İndirimli boyunluk modellerini size farklı ödeme kolaylıkları ve hızlı kargo imkânları ile sunuyoruz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.