Omuz Çantası

Omuz çantaları küçük boyutları genellikle dikdörtgen tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Hem kadın hem erkek hem de çocuklar için üretilen spor omuz çantası modellerini her mevsim kullanabileceğiniz özelliklerde ve farklı tasarımlarda kolaylıkla tercih edebileceğiniz spor çanta modelleri yer alıyor. Spor bel çantasını fazla küçük bulan ve spor sırt çantası modellerini de fazla yer kaplayan modeller olarak görenler genellikle tercihlerini omuz çantalarından yana kullanıyor. Spor omuz çantaları genellikle orta boy ebatlarda ayarlanabilir kemer desteği sayesinde boyunuza ve tartısızınıza uygun olacak şekilde bel veya kalça hizasında isterseniz ise daha uzun bir biçimde kullanabileceğiniz modeller olarak karşınıza çıkıyor

Omuz çantaları kullanıcıya tek gözlü omuz çantaları iç cepli omuz çantaları veya gizli bölmeli omuz çantaları olarak sunulabiliyor. Omuz çantaları gerek spor yaparken gerek günlük hayatta sağladığı konfor sayesinde gözde çanta modelleri arasında yer alıyor. Spor bel çantası farklı olarak su matarası gibi orta büyüklerde ürünlerinizi yaz aylarında veya bahar aylarında güneş gözlüklerinizi de yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz şekillerde dizayn ediliyor. Kış aylarında ise bere eldiven gibi sıklıkla tercih edilen fakat bazen de ‘’ya gerekirse’’ diye düşünerek yanınızda taşıdığınız, her yere sığabilecek boyuttaki eşyalarınız için bir hazneye sahip Modelleri sayesinde size gerekli olabilecek pek çok eşyayı kolayca taşımanıza yardımcı oluyor.

Hem kış hem yaz hem de mevsimlik olarak rahatça tercih edebileceğiniz bu modeller sayesinde her mevsim spor giyim rahatlığını ve şıklığını yaşarken çantanız ile bir bütünlük ve iyi bir kombin sağlayabilir aynı zamanda her mevsim bu pratik biçimlerde kullanılan çantaların dinamikliğinize de uyum sağlayacak modellerinden faydalanabilirsiniz.

Spor Omuz Çantası Modelleri

Spor omuz çantası modelleri değişik tasarımları sayesinde herkes için ilgi çekici ürünler olarak mağazalarda ve internet sitelerinde kolayca bulunuyor ve en çok tercih edilen spor çanta modellerinden biri olarak görünüyor. Pek çok farklı spor çantasının farklı detaylarda ve modellerde sunmuş olduğu spor çantaları hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar tarafından sevilerek her mevsim tercih ediliyor diyerek pek de yanılmayız.

Spor çantası modellerinde farklı kumaşlarda çantalar bulmak çok kolay son dönemin trendleri arasında yer alan spor omuz çanta modellerinden sade tasarımlı spor omuz çantalarını tercih edip sade spor giyim ve sade aksesuarlarınızı bir araya getirip net sade ve temiz bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün. ‘’Ben kullandığım her üründe kendi tarzımı yansıtmak istiyorum.’’ derseniz ise desenli spor omuz çanta modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu çanta modellerini farklı tasarımlarda spor kıyafetleriniz ile veya günlük kıyafetleriniz ile kolayca tercih edebilirsiniz.

Yürüyüşlerinizde de omuz çantalarınızı eşyalarınızı güvenle yanınızda taşıyarak kullanabilirsiniz. Alışverişe giderken ise hem fazla ağırlık yapmayacak hem de gerekli olabilecek eşyalarınızı yanınızda taşımanın kolaylığı ile rahatça kullanabilirsiniz.

Spor omuz çantaları nerede kullanacağınıza göre ve nasıl özellikler istediğinize uygun olarak su geçirmez spor çantaları olarak da üretiliyor. Hava koşullarının ne olacağını tam olarak bilemediğiniz günlerde veya doğa yürüyüşlerinde trekking veya hiking yaparken kolayca kullanabileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor.

Hafif malzemeden üretilen bu çanta modelleri sayesinde ise kendi taşımak istediğiniz eşyalarınız dışında ise fazla ağırlık yapmadan bir günü rahatça geçirmeniz hedefleniyor.

Spor Omuz Çantası Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 Sizin için rahat bir kullanım sağlayıp sağlamadığı diyebiliriz pek çok farklı boyutta modelde ve özellikte üretilmiş olan omuz çanta modellerinden günlük hayatta veya spor yaparken sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ve pek çok farklı günde veya pek çok farklı alanda tercih edebileceğiniz hayatınızı kolaylaştıran spor çanta modellerinden seçmeniz önerilebilir.

Günlük olarak tercih ettiğiniz omuz çantası modelini bir yürüyüşte de rahatlıkla kullanabileceğiniz ve gerekli ekipmanlarınızı taşıyabileceğiniz bir biçimde tercih etmiş olmanız. Kullanım açısından çeşitlilik sağlayarak daha çok işinize yarayacaktır. Omuz çanta modelleri sayesinde sokak modasına da kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz etekler veya jeanler ile kullanabilirsiniz. Yaz aylarında sahilde gezi yaparken veya tatillerde omuz çantalarının hafifliğini yaşayabilirsiniz. Kış aylarında ise montlarınla ve farklı kış aksesuarlarınızla oldukça uyumlu bir görüntü yakalayacak omuz çantası modellerini istediğiniz her yerde ve her giyimde pratik bir biçimde kullanmanız mümkün gibi görünüyor.

Spor omuz çantası modelleri ayrıca dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Yaptığımız spora uygun olarak seçebileceğiniz ve her hava koşulunda kullanabileceğiniz bu çantalar hasara karşı dayanıklı kumaşlardan üretiliyor diyebiliriz.

Daha büyük model spor omuz çantalarını ise kadınlar sıklıkla tercih edebiliyor ve içerisine daha çok yer kaplayan ürünlerini de yerleştirip kullanabiliyor. Daha büyük muz çantaları bir sweatshirt veya eşofman üstünü, eşofman altını taşıyabilecek o an yanınızda olması gereken herhangi bir ürünü güneş reminizi ve benzeri gerekli eşyalarınızı taşıyabilecek, öğle yemeğinizi sığdırabilecek büyüklükte de kullanıcıya sunulabiliyor.  Size en uygun modelde spor omuz çantasını Tekem Spor sitesi üzerinden kolaylık ile satın alabilirsiniz pek çok farklı mode4l çantadan istediğiniz renkte ve desende olanı tercih edebilir ister sporda ister günlük hayatta kullanabilirsiniz. Sade modeller sayesinde spor, sade ve genç tarzınızı gösterebilir desenli ve renkli modeller ile enerjinizi her yerde yansıtabilirsiniz. En çok tercih edilen spor omuz çanta modellerini siyah omuz çanta modellerini beyaz omuz çantası modellerini unisex omuz çantası modellerini tekem sporda bulabilir en popüler spor ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz

Spor çanta Bakımı

Spor çanta temizliği çok önemlidir spor çantaları ne kadar yere direkt temas ettirmeyeye çalışıyor olsanız da yaptığınız spor gereği yere veya farklı alanlara temas etmesi gerekebilir veya spor çantanız darbe alabilir. Omuz çantalarının temizliğini sağlarken ise kuru temizleme yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu spor çantanıza herhangi bir zarar vermeyecek ve lekelerinin çıkmasına da yardımcı olacaktır diyebiliriz.

Evde ılık su ve sabun yardımı ile çantanın temizliğini yapabilirsiniz.

Kumaşına ve yapısına sarar verilmemesi adına çamaşır makinesi ile temizliğin spor çanta modelleri için pek fazla önerilmediğini söylemek mümkün.

Eğer spor çantası olarak deri bir kumaş tercih ettiyseniz ve kumaş üzerinde leke bulunuyorsa zeytinyağı ve sirkeden yardım alabilirsiniz beyaz sirkenin yarısı kadar zeytinyağını bir sprey şişesi içeresinde karıştırabilirsiniz. Karışım homojen bir görüntüye sahip olduğunda deri çantanız üzerine sıkıp bekletin ve daha sonra nemli bir bez yardımı ile temizleyin. Bu sıkça kullanılan temizleme yöntemi doğal bir yöntem olduğu için çantanıza zarar vermeyebilir.

Spor Omuz Çantası Fiyatları

Spor omuz çantası fiyatları markasına, kalitesine çanta büyüklüğüne ve nerede kullanılacağına uygun olarak değişiklik gösterebiliyor. Size en uygun omuz çantası modellerini indirim avantajları ve cazip fiyatlar eşliğinde tekem spor sitesinde kolaylıkla bulabilir, 30 gün içerisinde ücretiz iade ve değişim haklarından faydalanabilirsiniz. Orijinal spor omuz çantaları sayesinde tarzınızı her yerde kolaylıkla yansıtabilir kaliteden ödün vermeden uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.